English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Mladá Boleslav > Hotel Plaza

Hotel Plaza

Mladá Boleslav


Hotel Plaza
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Plaza Mladá Boleslav je moderní čtyřhvězdičkový hotel nacházející  se v klidné části města v těsné blízkosti chráněné oblasti a parku Radouč, kde je možnost různého sportovního vyžití. Nabízí komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Nabízíme 29 moderně zařízených pokojů. Součástí hotelu je také stylová restaurace El Niňo.

Hotel Plaza Mladá Boleslav má k dispozici 29 vkusně zařízených pokojů nabízejících kvalitní ubytování v klidné části města. 

Součástí hotelu je stylová restaurace El Niňo. Tradiční metody přípravy pokrmů, které se zakládají na čerstvých a kvalitních ingrediencích, jsou propojeny s exotickými chutěmi nejen Mexika, ale i mezinárodní kuchyně. Výborné pokrmy jsou doplněny nabídkou místních i mezinárodních vín. Odpočinek s kolegy, pokračování obchodního jednání u večeře nebo posezení u sklenky - restaurace El Niňo nabízí prostředí vhodné pro jakoukoli příležitost. V letních měsících můžete posedět na venkovní terase. V restauraci je možnost pronajmutí salónku pro osobní i firemní akce. Věříme, že se vám restaurace bude líbit a těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění:

Mladoboleslavsko je pojem, který snad v každém z nás vyvolá myšlenku na automobily značky ŠKODA. To však není zdaleka vše, co může nabídnout tato část České republiky. Od nepaměti to byl kraj bohatý nejen úrodnou krajinou, hlubokými lesy a rybnatými vodami, ale v průběhu uplynulých staletí se stal také místem s nespočtem architektonických památek.
Statutární město Mladá Boleslav leží zhruba 55 kilometrů severovýchodně od hlavního města Prahy. V současné době zde žije přes 45 tisíc obyvatel. Zhruba třetina z nich je zaměstnaná v automobilce Škoda. Pro zájemce o historii i současnost výroby automobilů s okřídleným šípem stojí za návštěvu Škoda Auto Muzeum.

Ubytování:

Všech 29 hotelových pokojů typu single, double a apartmán je vybaveno LCD televizí se satelitem, telefonem, wi-fi vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Připojení na internet je zdarma bez jakéhokoliv omezení po celou dobu ubytování. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. 

Stravování:

Pro hotelové hosty jsou připraveny každé ráno bohaté snídaně podávané formou bufetu od 7:00 do 10:00 a nabízí rozmanitý výběr studených a teplých pokrmů a nápojů. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz