English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Malešov Glamour Camp

Malešov


Malešov Glamour Camp
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Malešov kemp je situován v zahradě pod středověkou tvrzí. V areálu se nachází budova s kulinářskou restaurací a romantickou lázní. Ubytování je v 8 replikách středověkých vojenských stanů, vybavených vlastním WC a sprchou. V každém stanu je manželská postel a až dvě další postele, celková kapacita tábora je 32 lůžek. K dispozici je i místnost pro firemní jednání a prezentace, popřípadě využitelná jako herna pro děti ve špatném počasí. Přímo v okolí areálu je možno navštívit tvrz (po dohodě v recepci), pivovar (který zásobuje restauraci speciálním pivem) a také muzeum. Okolí nabízí krásné výlety jak pěšky, tak i na kole - Kutná Hora, město chráněné UNESCO - je pouhých 7 km daleko, přírodní koupání je necelé 3 km daleko a samotný kemp je na břehu rybníka. Zážitkem je večeře na terase restaurace s výhledem na tvrz na skále a na rybník.

Umístění:

Hlavním turistickým lákadlem je necelých 7 km vzdálená Kutná Hora se svými katedrálami, středověkými stříbrnými doly a dalšími zajímavostmi. Dojet tam lze autem, ale mnohem zajímavější je výlet romantickým údolím říčky Vrchlice, který lze absolvovt na kole nebo pěšky. Samotný Malešov ale také nabízí několik zajímavostí: kompletně zrekonstuovanou tvrz ze 14.století, která shlíží na kemp ze strmého skaliska, pivovar, který vyrábí řemeslné pivo a zásobuje i krčmu Na konci světa a také Muzeum Malešov, přibližující dějiny a zajímavé osobnosti okolí zábavnou formou. Další krásný výlet je i na zříceninu hradu Sion, na kterém svedl svůj poslední boj Jan Roháč z Dubé. Vzdálenějšími památkami, ale přesto velmi dostupnými jsou romantický zámek Žleby, zámek Kačina nebo hrad nad řekou Sázavou Český Šternberk. Pokud se u nás v kempu ubytujete, budete mít o zábavu postaráno na mnoho dní. 

Ubytování:

Každý stan má vlastní koupelnu v unikátní oddělené prostoře, designově vytvořené speciálně pro tento hotel. Návštěvníci spí na pohodlných postelích, vyrobených na míru podle středověkých vzorů, své osobní věci si mohou uschovat v truhle vybavené zámkem. Osvětlení zajišťují lucerny, vytvářející intimní a romantickou atmosféru. V koupelně je k dispozici zásuvka pro ty, kteří nemohou ponechat 21. století za starobylými zdmi. Celkem nabízíme 8 stanů s maximální kapacitou 32 lůžek.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře poskytuje přímo v areálu restaurace Na konci světa. Naše pokrmy jsou připravovány zásadně z čerstvých a do maximální míry v nedalekém okolí získavaných ingrediencí. Inspirujeme se kuchyní středověku až raného novověku, ale upravujeme jídla požadavkům člověka 21. století. I přesto vás čeká nevšední zážitek, který nikde jinde nenaleznete.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz