English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Liběchov > Rezidence Liběchov

Rezidence Liběchov

Liběchov


Rezidence Liběchov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Vnitřní vybavení - dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb - vzbuzuje úctu ke starému řemeslu.

V našich 12 pokojích najde pohodlné ubytování až 28 hostů. Pokoje mají individuální design, všechny jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, dále je k dispozic internet, telefonní linka, minibar a trezor.

Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit udělat něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre. Očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže - místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.

Umístění:Golf: Rezidence Liběchov bude mít velkou radost pro Vás ve spolupráci s golfovou asociací zkoordinovat Váš golfový víkend na zakázku.
Stravování:Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art decos pohodlnými křesílky a židlemi otevřena denně od 10-22:00 hod.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz