English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Garni Zámek Dobříš

Dobříš


Hotel Garni Zámek Dobříš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Garni**** zámek Dobříš se nachází v severním křídle zámecké budovy. Tento rokokový zámek pochází z let 1745-1765 a vystavět ho nechal rod Colloredo-Mannsfeld. Prostory dnešního hotelu byly původně součástí zámecké konírny a po druhé světové válce byly využívány k dlouhodobému pobytu pracovníků Českého literárního fondu. V roce 1998 se zámek vrátil do rukou rodiny Colloredo – Mannsfeld a poté prošel rozsáhlými rekonstrukcemi. Dne 13. 7. 2006 zde byl otevřen nový hotel Garni**** zámek Dobříš.

Okouzlující místo v klidném prostředí malebného šlechtického sídla uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Umístění:Dobříš je obklopena ze všech stran lesy a díky své poloze uprostřed pohoří Brd a Kozích hor je vyhledávaným místem zimní a letní rekreace. Lesnatá krajina s četnými rybníky nabízí množství turistických tras pro pěší turistiku a pro cyklisty jsou vyznačené nové cyklotrasy.

Během svého pobytu zde můžete navštívit Památník Karla Čapka ve Staré Huti, Hornické muzeum v Příbrami nebo Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami. Pro svou neopakovatelnou atmosféru a bohatý kulturní život se stává vyhledávaným cílem mnoha návštěvníků.

Ubytování:

Ubytovat se můžete v 10 luxusních dvoulůžkových pokojích + svatebním apartmá. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, všechny koupelny mají vanu se sprchovým koutem, WC a vysoušeč vlasů.

Vybavení pokojů

satelitní TV, budík, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, připojení na internet, wifi, čistič obuvi, úschovna jízdních kol, akceptace platebních karet. Nejsme bezbariérový hotel. V hotelu platí zákaz kouření. Pobyt s domácími zvířaty není možný.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz