English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Zrub Lipovce

Lipovce


Zrub Lipovce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Srub Lipovce se nachází v malebné vesničce Lipovce, vzdálené asi 30 km od Prešova, v regionu Šariš. Pokud toužíte po dokonalém odpočinku v klidném prostředí ve stylové srubové chatě, kde Vás každé ráno budí ovečky vybíhající na pastvu, tak je srub Lipovce pro Vás to pravé místo.

Nově postavená roubená chata, kde se dokonale spojuje luxus a tradice, klasický dřevěný a moderní vintage styl je krásné místo pro romantický pobyt ve dvou, rodinné i menší firemní akce. Kolem celého srubu je velká terasa s posezením, ideální na letní grilování a oslavy. Srub je situován na konci vesnice, v blízkosti salaše. Vy tak můžete zažít pravé spojení s přírodou, vychutnat si skutečný klid a načerpat nové síly. V okolí můžete obdivovat několik přírodních a kulturních krás jako například zámeček Fričovce, Lačnovský kaňon, jeskyni Zlá díra, minerální pramen Salvator či zříceninu Lipovský hradu. To je však jen zlomek toho, co tento malebný kraj nabízí. Zažijete to a nebudete chtít odejít.
Ubytování:

Chata nabízí stylově a útulně zařízené 2 pokoje s balkonem a 1 vintage apartmán, taktéž s balkonem, malé WC s umyvadlem, koupelnu s masážní sprchou a WC, velkou společenskou místnost s kulečníkem na patře s nádherným výhledem na přilehlé kopce. V přízemí se nachází kuchyň s kompletním vybavením, prostorná jídelna s kapacitou 20 osob, útulný TV koutek s krbem. V přízemí se také nachází WC.

Stravování:

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s kompletným vybavením.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz