English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Vila Lanna

Praha


Vila Lanna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vila Lanna nabízí svým hostům různé možnosti ubytování a je jen na přání hosta, jakou si vybere. V roce 2000 byla ubytovací kapacita rozšířena o 17 pokojů ve 2 depandancích vybudovaných v areálu zahrady. Tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny satelitní televizí, ledničkou, telefonem s přímou volbou, wi-fi a pevným připojením k internetu. K dispozici je bezbariérový pokoj.

Cena za ubytování je včetně snídaně a neomezeného připojení k internetu. V areálu objektu vily Lanna je pro ubytované hosty parkoviště a zrekonstruovaná rozsáhlá zahrada láká všechny návštěvníky k příjemným procházkám nebo k posezeni v altánku.   Vila Lanna nabízí své reprezentativní prostory na uspořádání konferencí, seminářů, školení, porad, koncertů, výstav, svateb, oslav významných jubileí a rautů. Pro tyto účely slouží Velký sál s venkovní terasou, Malý sál a salónek v 1.patře s krbem a krytou terasou.
Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou a wi-fi připojením k internetu. Nejen ubytovaným hostům slouží salonek s krbem a freskami zdobená terasa s ničím nerušeným výhledem do pečlivě udržované zahrady.

V 1. patře historické budovy je celkem 7 pokojů bez vlastního sociálního vybavení, ale v těsné blízkosti pokojů jsou 4 koupelny s toaletami. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz