English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

The Palace Suites and Apartments

Praha


The Palace Suites and Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

The Palace Suites and Apartments se těší poloze v centrální části Prahy, poblíž Tančícího domu, jen 2 minuty chůze od stanice metra Karlovo náměstí a 20 minut chůze od centra města. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma.

V pěší vzdálenosti odtud jsou různé restaurace a obchody. Na Karlovo náměstí je to 500 metrů. Přímo na místě můžete po předchozí rezervaci parkovat (za příplatek). Mezinárodní letiště Praha je vzdálené 11 km. 

Praha 2 je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: pivo, muzea a architektura.   Ubytujte se v samém centru města – podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Praha.

Ubytování:

Apartmány The Palace jsou moderně zařízené a vybavené TV. Mají 1 nebo 2 ložnice, 1 nebo 2 koupelny s vanou anebo sprchou, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz