English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

SAX

Praha


SAX
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Náš hotel najdete v jedné z nejkrásnějších částí staré Prahy, na Malé Straně. Poblíž naleznete nejvýznamnější pražské památky jako Karlův most, Pražský hrad, chrám Sv. Mikuláše, které můžete obdivovat i při výhledu z pokojů hotelu.

Ubytování nabízíme v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích nebo apartmánech, každý se zcela originálním vzhledem.

Parkování v blízkosti hotelu vám zajistíme zároveň s rezervací vašeho ubytování.

S jakýmkoli požadavkem se neváhejte obrátit na naši recepci. Rádi vám zajistíme služby, které budete při vašem pobytu potřebovat (objednávka vyhlídkových výletů po Praze i celé České republice, rezervace vstupenek, výměna peněz, rezervace stolu v restauraci, čistírna oděvů, hlídání dětí, kosmetické služby, masáže a mnoho dalšího).

Využít můžete také konferenční místnost, která je připravená k vaší obchodní schůzce či prezentaci.

Pro zastánce zdravého životního stylu máme v hotelu fitness koutek.

Ubytování:Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené LCD televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávač s 30 tituly (DVD půjčovna s více než 1000 tituly v recepci), telefonem a bezpečnostní schránkou. Navíc je na každém pokoji notebook s pevným připojením na internet, ve veřejných prostorách je k dispozici Wi-Fi připojení.

Samozřejmostí je sociální příslušenství a v koupelně jsme nezapomněli ani na fén, kosmetický košík a župany.

Stravování:Ke snídani, kterou vám nabízíme jako pozornost hotelu, servírujeme výborné české pečivo, jogurty, sýry, uzeniny, teplé a studené nápoje, čerstvé džusy. Nezapomínáme ani na milovníky zdravé stravy! Ze snídaňového lístku si můžete vybrat i teplou snídani.

Čaj o páté jsme pro vás připravili jako pozornost hotelu. Zároveň je to jedinečná příležitost k ochutnávce českých kulinářských specialit či výborného moravského vína.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz