English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Residence Bologna

Residence Bologna

Praha


Residence Bologna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Všechny apartmány mají parkety, štukem zdobený strop, jsou vybaveny dobovým nábytkem, kuchyňským koutem. Snažíme se, aby jste se cítili jako doma a rovněž nabízíme služby 3 hvězdičkového hotelu, kde si každý den odpočinete.

Pokoje: Studio - až pro 2 osoby. Skládá se z jedné místnosti se dvěma postelemi nebo jednou manželskou postelí, koupelnou se sprchou. Apartmán s jednou místností - až pro 3 osoby. Ložnice je pohodlná pro dvě osoby a třetí osoba může spát v oddělené místnosti, kde se rovněž nachází kuchyňský kout. V apartmánu je koupelna se sprchou nebo vanou. Apartmán se dvěma místnostmi - až pro 4 osoby s možností přidání 2 lůžek extra. Tento apartmán má dvě prostorné ložnice a samozřejmě koupelnu s vanou či sprchovým koutem.

Exkluzivní podkrovní apartmány skýtají neuvěřitelný výhled na Prahu a jsou vybaveny klimatizací.

Umístění:

Residence je výhodně umístěna v centru Prahy, ve Starém Městě. 

Budete pár minut chůze od Karlova mostu, slavného gotického mostu, jenž spojuje Staré Město s Malou Stranu, založenou českým králem a římským císařem Karlem IV. Pár minut chůze je vzdáleno i Václavské náměstí, založené za účelem obchodu s koňmi (Koňský trh), Karlem IV. v roce 1348. Aktuální jméno, Václavské náměstí, dostalo během Národního obrození v roce 1848. Rovněž i Národní Divadlo, vybudované během Národního obrození, jenž je jedním ze symbolů českého národa, či Pražský hrad, který byl založen v 9 století Přemyslovci, jsou v blízkosti naší residence. 

Ubytování:

Pokoje jsou se satelitní TV, telefonem a bezpečnostní schránkou. Koupelna se sprchou nebo masážní vanou, bidetem a fénem, je obložena mramorem.

Stravování:

Naše restaurace s italskou kuchyní Vám připraví speciality z masa a ryb.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz