English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Old Prague

Praha


Old Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

 Klimatizovaná recepce je otevřena 24 hodin denně. Poskytuje veškeré turistické informace, zařizuje rezervace letenek, okružních jízd a výletů, půjčování vozidel a vstupenkz na kulturní a sportovní akce. Zajišťujeme také přepravu hostů hotelovými vozy z/na letiště : 650CZK (1-4 osoby), 850CZK (5-8 osob)Přepravu samozřejmě zařídíme i do jiných destinací dle individuálních požadavků. Můžete si zde 24 hodin denně zakoupit chlazené a nechlazené alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu.

Ve všech prostorách hotelu je možné bezdrátové vysokorychlostní Wi-Fi připojení.  Veškeré internetové připojení, včetně PC koutku, poskytujeme hotelovým hostům zdarma.

Umístění:

Hotel je situován přímo v jádru historického centra Prahy a jeho poloha je ideálním výchozím bodem k poznávání staré Prahy i Prahy současné.

Ubytování: Ubytování nabízíme v pokojích typu CLASSIC a BASIC. Pokoje CLASSIC jsou umístěny v hlavní budově, s výhledem do ulice nebo vnitrobloku, jsou pohodlné, vkusně zařízené stylovým dřevěným nábytkem, útulnou atmosféru dotvářejí textilní tapety. Mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem, LCD TV/SAT se vstupem pro USB-foto/video, lednici, rychlovarnou konvici, telefon a zdarma pokojovou bezpečnostní schránku. Všechny pokoje CLASSIC jsou klimatizovány. Pokoje BASIC se nacházejí v malé přístavbě ve vnitrobloku a jsou menších rozměrů. I tyto pokoje mají vlastní příslušenství, TV/SAT, telefon a zdarma bezpečnostní schránku. Pokoje BASIC nejsou klimatizovány, je však možné si zdarma zapůjčit větrák. * KLIMATIZACE V RECEPCI, LOBBY A NA POKOJÍCH TYPU CLASSIC, POKOJE BASIC KLIMATIZOVÁNY NEJSOU.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz