English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Mamaison Residence Belgicka Prague

Mamaison Residence Belgicka Prague

Praha


Mamaison Residence Belgicka Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Mamaison Residence Belgicka je vybaven ve stylu Feng-šuej a nachází se nedaleko pražského historického Starého Města. Díky své ideální poloze je tou pravou volbou pro prodloužené pracovní a rekreační pobyty. Residence Belgicka stojí v srdci pražské elegantní čtvrti Vinohrady v blízkosti restaurací, barů a kaváren, ale také tenisových kurtů, běžeckých tras a malebných míst pro pikniky. Díky kombinaci živě navržených interiérů a bezkonkurenční pohostinnosti poskytuje jedinečné ubytování v jedné z nejoblíbenějších částí Prahy.

V Mamaison Residence Belgicka na vás čeká 24 suitů a 6 business studií. K jejich vybavení patří kuchyňka, myčka nádobí a mikrovlnná trouba, bezpečnostní schránka, kabelová TV, DVD přehrávač, žehlička a žehlicí prkno, bezplatný vysokorychlostní internet nebo WIFI, bezdrátový telefon, fén, vana a sprcha, 24hodinová pokojová služba.

K dalším poskytovaným službám hotelu patří dále nepřetržitý provoz recepce, správcovské služby, posilovna, sauna či kulečníková herna, prádelna s pračkami a sušičkami.

Hotel také poskytuje soukromou kyvadlovou dopravu a na vyžádání business zázemí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz