English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > Hotel Friday

Hotel Friday

Praha


Hotel Friday
Single Image Single Image 

Popis:

Hotel FRIDAY Boutique **** nabízí příjemné stylové ubytování na vynikajícím místě v historickém centru Prahy, pouze 100 metrů od Václavského náměstí a 300 metrů od Staroměstského náměstí. Je situován na hlavní pěší zóně v ulici Na Příkopě, jež je jednou z hlavních tepen obchodního centra Prahy. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro Vaši návštěvu Prahy, ať už přicházíte za nákupy, kulturou nebo historickými památkami. Hotel se nachází na pěší zóně, zaručuje tak klid nerušený hlukem jakéhokoli provozu. Veřejné prostory hotelu jsou vkusně zařízené, personál je milý a ochotný.

Umístění:

Hotel Friday se nachází v srdci historického centra Prahy, jen pár kroků od známého Obecního domu, Václavského náměstí, Staroměstkého Náměstí a atraktivního nákupního centra Palladium.

Ubytování:

Hotel nabízí 43 velkých, pohodlných pokojů včetně apartmánů a dva krásné pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizací, kabelovou TV, telefonem, mini-barem, Wi-Fi internetem zdarma a fénem.

Stravování:

V hotelu se nachází společenské místnost, kde si hosté mohou ZDARMA objednat kávu nebo čaj zdarma.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz