English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hotel Balbín

Praha


Hotel Balbín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel BALBÍN se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea.

Nadstandardně vybavené pokoje jsou situovány v horních poschodích historické městské budovy z 19. století. K dispozici je výtah. V penzionu je anglicky mluvící personál, který vám ochotně poskytne turistické informace nebo zarezervuje vybranou službu, a internet zdarma.

Umístění:

Penzion Balbín se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Národní opery a Václavského náměstí, které lze považovat za pražské kulturní i obchodní centrum. Jeho dominantou je socha sv. Václava - symbol české státnosti. V horní části Václavského náměstí se nachází Národní muzeum, kde je vystaveno několik stálých expozic i aktuálních výstav. Příjemnou procházkou se z penzionu za 30 minut dostanete přes Václavské náměstíStaroměstské náměstí s OrlojemŽidovskou čtvrť a Karlův most až naPražský hrad nebo přes Národní třídu k Národnímu divadlu. Na opačnou stranu dojdete za chvíli pěšky na náměstí Míru, kde se tyčí k nebi chrám svaté Ludmily. O něco dále, na náměstí Jiřího z Poděbrad, se nachází moderní římskokatolický kostel Nejsvětějšího Srdce Páně. Za trochou klidu a relaxace můžete vyrazit do nedalekých Riegrových sadů. V okolních uličkách najdete spoustu restaurací a barů, kde se nejenom dobře najíte, ale i pěkně pobavíte. Za zkoušku stojí např. restaurace U sádlůBalbínova poetická hospůdka, pub Pastička, italská restauraceAromi nebo restaurace Ztráty & Nálezy. Chcete-li vidět celou Prahu z výšky jak na dlani, navštivte nedalekou Žižkovskou věž s vyhlídkou a restaurací.

Ubytování:

Penzion nabízí 16 nadstandardně vybavených pokojů a bezplatnou WiFi síť pro připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, funkčně zařízené a nabízejí vlastní koupelnu a satelitní TV.

Stravování:

Součástí ceny ubytování je snídaně. V blízké okolí hotelu se nachází celá řada restauračních zařízení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz