English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hostel Opletalova

Praha


Hostel Opletalova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostel Opletalova má ideální polohu v centru města, poblíž všech turistických památek, restaurací, barů a nočních klubů. Také jsou poblíž nákupní centra a non stop minimarket.

Hostel Opletalova má jednoduše zařízené pokoje, většinou dvou a čtyř lůžkové. Poskytuje možnost ubytovat větší skupiny, ale i dvojice či rodiny. Sociální zařízení a koupelny jsou společné na chodbě. Na každém pokoji máte k dispozici hotelové povlečení, ručníky. Na recepci je možné zapůjčit si rychlovarnou konvici, fen, žehličku, žehlící prkno.

Umístění:

Hostel Opletalova je přimo v centru Prahy, 100 metrů od Hlavního nádraží, 5 min. od Staroměstského náměstí, 100 metrů od Václavského náměstí, 5 min. od autobusového nádraží Florenc. Také v pěší blízkosti je Národní muzeum a Státní Opera. Nedaleko hostelu je supermarket ALBERT nebo non stop minimarket.

Ubytování:

Pokoje jsou dvoulůžkové (min. kapacita) až 6-7 lůžkové (max. kapacita). Dvoulůžkové pokoje mají dvě oddělené postele, skříň (komodu), stolek a židle, lednice. Ve vícelůžkových pokojích jsou palandy, lednice, stůl, sedačky, skříň.

Stravování:

Náš přátelský personál vám poradí, kam jít a co dělat v Praze, to vše v závislosti na vašich potřebách. Turistická místa, bary, hospody, restaurace, také vám poskytneme mapu města a hromadné dopravy, kde budou označeny nejzajímavější místa.

Snídaní si můžete objednat na recepci jeden den předem do 21.00

Výběr snídaně v menu, cena pro jednu osobu 7 eur nebo 180,- Kč

V okolí hostelu jsou restaurace Ferdinanda, Istanbul Kebab, Sherwood, DeliVeit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz