English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL YASMIN

HOTEL YASMIN

Praha


HOTEL YASMIN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:196 luxusních designových pokojů je rozloženo v 7 patrech. Většina ze 185 standardních pokojů a 11 apartmá svým výhledem na nádvoří nabízí ubytování v klidném prostředí – centra Prahy.

Mezi naše služby patří například WIFI internet zdarma, zajištění programu, průvodce a samozřejmostí je fitness, které je k dispozici všem hostům také zdarma.

Umístění:Hotel Yasmin je situován v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Většina památek se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Výhodná poloha hotelu Yasmin umožňuje hostům použít i druhý vchod do hotelu, který vede přímo na Václavské náměstí.
Ubytování:K dispozici je 120 pokojů pro nekuřáky a dva pokoje pro tělesně postižené. Každý pokoj je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, trezorem, prostornou koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, vanou/sprchou. Pokoje jsou vybaveny designovým nábytkem, LCD televizorem se satelitními, Pay-TV programy, vysokorychlostním internetovým připojením se v každém pokoji snoubí nejvyšší komfort s nejvyšší funkčností. Nově je hostům také k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma.
Stravování:Restaurace Café Bar “Noodles” podává fantastické těstoviny od italských po thajské, lehké saláty a další speciality mezinárodní kuchyně. Během jedné hodiny Vás obsloužíme v naší designové restauraci a splníme veškerá vaše přání.

Restaurace Café Bar „Noodles“ nabízí snídaně formou bufetu, lehké obědy a večeře ve velmi atraktivním prostředí. Stylově designová restaurace nabízí 130 míst k sezení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz