English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL U ZLATÉHO KOLA

HOTEL U ZLATÉHO KOLA

Praha


HOTEL U ZLATÉHO KOLA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Romantický hotel U Zlatého kola nabízí 17 luxusně zařízených pokojů. Z horních pater hotýlku nebo z proskleného vyhlídkového balkónu se můžete kochat výhledem na Pražský Hrad, případně na Petřínský park s rozhlednou.
Starobylé venkovní schodiště vás zavede do malé zahrádky navazující se staré hradby Pražského Hradu, kde můžete prožít příjemné chvíle odpočinku.

Díky malému počtu pokojů vám můžeme slíbit opravdu osobní přístup ke každému hostovi, k jeho potřebám.

Ubytování:Pokoje hotelu U Zlatého kola jsou vybaveny minibarem, TV se satelitem, připojením na internet a v podkrovní části hotelu i klimatizací. Každý z nich má svůj charakteristický a neopakovatelný šarm díky původním historickým detailům (zděné klenby, kamenné portály dveří, nádherně malované stropní trámy nebo barokní štukované stropy).
Stravování:V přízemí hotelu je vám kdykoli k dispozici malá útulná kavárnička Café Arcadia se širokým sortimentem pravé italské kávy a čokolády.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz