English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL METAMORPHIS

HOTEL METAMORPHIS

Praha


HOTEL METAMORPHIS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Metamorphis sídlí v historické budově v srdci historického centra Prahy, pouhých 60 metrů od Staroměstského náměstí a 350 metrů od Václavského náměstí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a kabelový internet a poskytuje jedinečnou pivní lázeň. Restaurace má letní terasu a podává českou i mezinárodní kuchyni doplněnou vybranými víny. Hotel Metamorphis umožňuje hostům za poplatek odpočívat v dřevění vířivce naplněné pivem. Neomezená konzumace piva je zahrnuta v ceně. Za příplatek můžete využít soukromého parkoviště. Stanice metra Staroměstská je vzdálená jen 200 metrů.

Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování, účtujeme 21Kč za osobu a noc (platnost od 1.1.2014)

Ubytování:

Vzhledem k citlivému zakomponování do původních historických prostor objektu jsou pokoje prostorné a vkusně zařízené. Všechny pokoje je možné využít jako jednolůžkové, u pokojů typu suite a apartmá platí jednotná cena. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné. To ocení zejména větší rodiny, uzavřená společnost, VIP skupiny, obchodní partneři, pro které lze v daných prostorách připravit mimo jiné, občerstvení, apod.

Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování, účtujeme 21Kč za osobu a noc (platnost od 1.1.2014)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz