English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Praha > Praha > HOTEL ESPLANADE PRAHA

HOTEL ESPLANADE PRAHA

Praha


HOTEL ESPLANADE PRAHA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je již přes 80 let místem setkávání kulturního a obchodního života.

Celková kapacita hotelu je 74 nově zrekonstruovaných pokojů.

Umístění:

Díky skvělé poloze hotelu si snadno můžete vychutnat romantické procházky po historických částech Prahy stejně jako strávit den nákupy na hlavních obchodních třídách nebo se jen romanticky ztratit v dlážděných uličkách historické Prahy. Vše je na dosah. Je to ideální místo odkud objevovat nejproslulejší kulturní památky města.

Ubytování:

V pokoji se nachází velká plochá 32” TV, klimatizace, minibar, trezor, pracovní stůl s lampou, telefon s přímou volbou, SAT-TV (31 programů), vysoušeč vlasů, sprcha, elektronický kartový systém, zámek, dvojitá okna, termostat (ovladatelný), požární detektor, wifi.

Stravování:

Cafeé – jeho interiér je harmonicky tvořen z mramoru a vzácného dřeva, ve stejném stylu jako v roce 1927. Tato kavárna, která je srdcem hotelu, vždy byla místem setkávání lidí kulturního a politického významu. Tiché pozvání a stylová romantická atmosféra je umocněno tóny 20. let 20. století.

Během léta je hostům k dispozici také letní zahrádka. Otevřeno denně od 6.30hod. do 22.30hod.

Francouzská restaurace - restaurant nabízí tiché prostředí pro posezení při bohaté snídani nebo kulinářsky hodnotných obědů a večeří francouzské a italské kuchyně s regionálními prvky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz