English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartmány VINICE SALABKA

Praha


Apartmány VINICE SALABKA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Viniční Apartmány Salabka nabízí luxusní bydlení vysokého standardu ve výjimečné pražské lokalitě - Troja, nedaleko centra města. Můžete u nás využít zajímavě pojaté vinné a bylinkové apartmány, kuchyni našeho Restaurantu Salabka i Vinařství Salabka s jeho degustacemi a prohlídkami výroby vína včetně První Pražské Palírny a to vše v areálu památkově chráněné usedlosti Salabka. Vyměňte hotelové pokoje za pohodlné a atraktivní bydlení uprostřed vinice.

K dispozici Vám je parkování v areálu zdarma, vysokorychlostní wifi v apartmánech také zdarma, dětské hřiště v areálu, příijemné venkovní posezení, jedinečná kuchyně, největší pražská vinice Salabka s možností grilování a pikniků, ochutnávek vlastních vín a prohlídek vinařství i lihovar ušlechtilých destilátů...

Kromě standardních služeb jako je letištní transfer, provedení areálem, snídaně, výměna ručníků a ložního prádla, zapůjčení dětské postýlky a židličky, sekretářské služby, turistické informace atd. se Vám náš personál pokusí splnit každé Vaše přání. Dovolujeme si tvrdit, že uspokojíme i ty nejnáročnější klienty!

Pokud hledáte ubytování v luxusních ale i netradičních apartmánech nedaleko centra ale zároveň v klidném přírodě blízkém prostředí s mnoha možnostmi relaxace a gurmánských zážitků, jste u nás správně!

Umístění:

Areál naší usedlosti s apartmány přímo navazuje na největší pražskou vinici Salabka. Máte tak možnost u nás zažít jedinečné chvíle mezi vinnými keři se sklenkou místních vín, prohlédnout si výrobu vína nebo První pražskou palírnu produkující ušlechtilé kořalky, ale také ochutnat vynikající jídla sluneční kuchyně Restaurantu Salabka s výhledem na vinici nebo pražské panorama.

Pro rodiny s dětmi je v areálu také dětské hřiště.

Troja je vyhledávanou lokalitou jednak pro bydlení, ale i pro trávení volného času. Nachází se zde totiž Zoologická a Botanická zahrada hl.m.Prahy, barokní Trojský zámek s výstavními prostory Národní galerie, několik přírodních památek a parků jako Stromovka či park Draháň-Troja, které přímo vybízí ke krásným procházkám či jízdě na kole. Cyklistické a in-line trasy vedou také podél řeky Vltavy. Na své si v Troji přijdou i milovníci jiných sportů jako je jízda na koni, tenis nebo kanoistika.

Najdete zde také různé kavárničky, restaurace, vinotéky, kostel sv.Kláry, malý obchod s potravinami a další.

Ubytování:

Apartmány  se nachází v části usedlosti přímo navazující na stejnojmennou vinici. Proto jsme se snažili zkombinovat tradiční přírodní materiály s moderním vzhledem, kvalitou ale i funkčností. Design interiéru i vybavení vyniká čistými liniemi. Apartmány dělíme na Appartements des herbes (bylinkové) a Appartements des vins (vinné) podle rostliných motivů, které jsou v nich využity. Všechny apartmány disponují malým kuchyňským koutem se základním vybavením (indukční varná deska, lednice, nádobí...), koupelnou se sprchou či vanou , fénem na vlasy a bezdrátovým vysokorychlostním připojením k internetu zdarma. Většina apartmánů má k dispozci i nejnovější 3D led satelitní TV, některé vinotéku s výběrem našich nejlepších vín nebo myčku. K zapůjčení nabízíme zdarma dětské postýlky (jen do některých apartmánů) a židličky včetně nádobí a žehlící prkno se žehličkou.

Nabízíme tyto typy pokojů:

2x Apartmá double superior - apartmán pro 2 osoby ( možnost dětské postýlky )

2x Apartmá triple superior -apartmán pro až 3 osoby ( možnost dětské postýlky )

1x Apartmá family superior- 2+KK, ložnice pro 2 osoby a rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývacím pokoji

1x Apartmá De Luxe double - svatební apartmán pro 2 osoby

Stravování:

V areálu se nachází výjimečný Restaurant Salabka s moderní českou kuchyní, kde se prolínaji vlivy evropské a světové kuchyně pečlivě vybír sanými domácími surovinami. K nevšednímu jídlu můžete popít zejména místní vína z vinice Salabka. K dispozici Vám je také terasa s pergolou a výhledem na vinici, grilovací prostor se střechou a posezením přímo ve vinici s překrásným výhledem na celou Prahu. V rámci Vinařství Salabka si můžete kromě ochutnávek vín prohlédnout i výrobu vína od pěstování sazenic až po zátkování lahví, nechybí ani tradiční vinný sklep, kde na hodnotě získávají ta nejzajímavější vína. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz