English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Železná Ruda > Alpský Dům

Alpský Dům

Železná Ruda


Alpský Dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Alpský Dům se nachází v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy. Komunikace u něj končí, proto zde není žádný provoz. Centrum města je vzdáleno pouze 5 min. chůze. Ubytování nabízí v moderních pohodlných apartmánových bytech s oddělenou ložnicí. V celé budově je přístup na internet (WiFi) zdarma. K vybavení penzionu patří prostorná restaurace, stylový denní bar, letní terasa, posezení u ohniště a vlastní rybníček. Dále je hostům k dispozici půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, úschovna lyží a kol a bezplatné parkoviště. Pro rodiny s dětmi je připravený dětský koutek s houpačkami, skluzavkami, pískovištěm a trampolínou. Penzion je vhodný pro rodinnou rekreaci, školní pobyty, firemní akce nebo sportovní soustředění.
Umístění:V zimě je poloha penzionu ideální pro lyžaře, jelikož nejbližší lyžařský areál Samoty je vzdálen pouze 300m a nabízí také lyžařskou školu a večerní lyžování. Dobře dostupné jsou dále sjezdovky Belveder, Nad nádražím (800m), ski-areál Špičák se sedačkovou lanovkou (3 km) nebo oblíbený Velký Javor v Německu (7 km). V okolí vedou upravené běžkařské tratě. V létě je penzion dobrou základnou pro turistické a cyklo výlety - značené trasy v okolí. Koupání je možné v rybníčku u penzionu, v upraveném přírodním koupališti na okraji Železné Rudy nebo v plaveckých areálech v Sušici, Nýrsku případně v Německu (Lam, Zwiesel). Na podzim se okolní lesy mění v houbařský ráj.
Ubytování:Apartmánové byty se skládají z předsíně, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, oddělené ložnice (1-3 ložnice dle velikosti apartmánu) a soc. zařízení. Součástí některých apartmánů je balkón s posezením (za příplatek), v zimě jsou balkóny nepřístupné. 
Stravování:Stravování probíhá v prostorné restauraci formou snídaně nebo polopenze. Snídaně - bufetový stůl, večeře (dvouchodová) - polévka a hlavní chod Příjemné posezení nabízí také stylový denní bar a v létě terasa se slunečníky. Cena stravování (osoba/noc): 140,- Kč/snídaně 170,- Kč/večeře Děti do 10 let - 20% sleva© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz