English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Sušice > Apartmány Bašta Sušice

Apartmány Bašta Sušice

Sušice


Apartmány Bašta Sušice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Bašta Sušice nabízí ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v historickém domě z roku 1900, který v roce 2008 prošel kompletní velkorysou rekonstrukcí. Každý apartmán pro 2-5 osob je tvořen obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní a koupelnou. 

Všechny apartmány jsou elegantně zařízené a disponují kuchyní s mikrovlnnou troubou a myčkou, ložnicí, obývacím pokojem s TV  plochou obrazovkou se satelitním příjmem a koupelnou. V přízemí budovy Apartmány Bašta se nachází Cigar Club.

Apartmány Bašta leží přímo u velkého sportovního centra s tenisovými kurty a venkovním bazénem, cyklostezkou a dětským hřištěm, v krásném lesoparku Luh.  Město Sušice se rozprostírá na okraji Národního parku Šumava. Hrad Rabí je vzdálen 15 km a hrad Kašperk 20 km.

Ranní kávu či cigaretu si v klidu můžete vychutnat na původních, stylově rekonstruovaných pavlačích.

Ubytování se psem či jiným domácím zvířetem je možné po předchozí domluvě.

Umístění:

Apartmány Bašta leží přímo u velkého sportovního centra s tenisovými kurty a venkovním bazénem, cyklostezkou a dětským hřištěm, v krásném lesoparku Luh.  Město Sušice se rozprostírá na okraji Národního parku Šumava. Hrad Rabí je vzdálen 15 km a hrad Kašperk 20 km.

Chcete si aktivně odpočinout a zároveň poznat své vlastní limity? Pak lze v těsném sousedství Apartmánů využít přírodní lanový park Offpark, který se nachází na břehu řeky Otavy a nabízí Vám skutečně nevšední zážitky.

Kdo si však okolí Sušice a celou Šumavu bude chtít prohlédnout z ptačí perspektivy, doporučujeme navštívit Pošumavský Aeroklub v nedalekých Klatovech (cca 30 km), kde lze domluvit lety malými sportovními letadly a veškeré krásy Šumavy a okolí si vyfotografovat. Klatovské letiště je zároveň veřejným mezinárodním letištěm.

Milovníci kanoistiky a to jak začátečníci, tak i ti zdatnější a zkušenější mohou svou trasu po zlatonosné Otavě začít právě v Sušici a to pouze několik metrů od našich Apartmánů. Půjčení lodiček zajistíme od několika místních provozovatelů tohoto velmi oblíbeného sportu.

Ubytování:

Každý apartmán o velikosti bytu 2+1 (50m2) pro 2-5 osob je tvořen obývacím pokojem, ložnicí a kuchyní. Součástí dále je WC s umyvadlem a sprchovým koutem a předsíň s věšákovou stěnou.

Všechny apartmámy jsou vybaveny plasmovou TV, wi-fi internetem, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a kompletním vybavením kuchyně, ložnice a koupelny.

Stravování:

Snídaně lze přiobjednat přímo v Apartmánech Bašta.

V  docházkové vzdálenosti je několik restaurací s výbornou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz