English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Plzeň > Ibis Hotel Plzeň

Ibis Hotel Plzeň

Plzeň


Ibis Hotel Plzeň
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Ibis Plzeň, se nachází v klidné části komerční zóny Borská Pole v Plzni. Moderní a nový hotel, který je otevřen od srpna roku 2009 se nachází v lokalitě, která je v bezprostřední blízkosti podnikatelským subjektům v Plzni i Nýřanech, Západočeské Univerzitě, nákupnímu centru Borská Pole a přitom dostupná centru města. Služby doplněné příjemnou restaurací Sud&Cie a konferenčními salonky Radyně a Chlum. Skvělá dopravní dostupnost a velké parkoviště přímo u hotelu.
Ubytování:Ibis Hotel Plzeň poskytuje svým hostům pohodlí a komfort 130 plně klimatizovaných pokojů Ibis nové generace. Součástí všech pokojů Hotelu Ibis je koupelna se sprchovým boxem, WC, telefon s přímou volbou, WiFi připojení, LCD TV s plug&play připojením a rádiem, služba buzeni a další. Pokoje v hotelu jsou striktně rozděleny do kuřácké a nekuřácké části pro pohodový pobyt. V hotelu ibis Plzeň jsou samozřejmě připraveny i pokoje pro osoby se sníženou mobilitou.
Stravování:V ceně ubytování je vždy bufetová snídaně.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz