English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Pranty

Kdyně


Penzion Pranty
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Pranty se nachází na klidné samotě v obci Kdyně na Domažlicku. Toto ubytování v krásné přírodě vám nabízí dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje. Sociální zařízení je společné na chodbě. Přímo v penzionu najdete společenskou místnost se stolním tenisem, kulečníkem, televizorem se satelitním příjmem, dvd přehrávačem a dětským koutkem. Relaxovat můžete v sauně nebo venkovním bazénu. Venku najdete terasu s posezením a krbem. Nechybí ani venkovní dětský koutek s pískovištěm. Na hřišti s umělým povrchem si zahrajete volejbal či nohejbal.

Umístění:

Krásná příroda vybízí k pěším i cyklistickým výletům. V Českém lese jsou oblíbenými cíli rozhledna Čerchov nebo Přimda. Místní část Šumavy je známá díky ledovcovým jezerům, mezi které patří Čertovo a Černé jezero, Špičáku nebo Železné Rudě.

V zimě zde najdete sjezdovky i běžkařské tratě.

V okolí najdete mnoho zajímavých míst, která stojí za navštívení: Památné město Horšovský Týn, Katakomby v Klatovech, Chodské muzeum v Domažlicích, Hrad Rýzmberk a Velhartice, vodní hrad Švihov. Vydat se můžete na výlety do blízkého Bavorska.

Ubytování:

Pokoje jsou účelně vybavené. Sociální zařízení není součástí pokoje a najdete ho na chodbě. V objektu se nachází vybavená kuchyňka.

Společenská místnost s televizorem se satelitním příjmem, dvd přehrávačem, kulečníkem, stolním tenisem a dětským koutkem.

Stravování:

Jídlo si můžete připravit v plně vybavené společné kuchyni. Za návštěvu stojí blízká restaurace U Lípy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz