English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Plzeňský > Kašperské Hory > Parkhotel Kašperské Hory

Parkhotel Kašperské Hory

Kašperské Hory


Parkhotel Kašperské Hory
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tento stylový hotel naleznete v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do Šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá Národní park Šumava.

Vnitřní řešení hotelu je v anglickém stylu: dřevo, mosaz, bílý mramor, těžké závěsy na oknech – to vše přispívá ke zklidňující atmosféře. Dále je Vám v hotelu k dispozici hala s krbem, stylová hotelová a snídaňová restaurace, vinárna s kamennou klenbou ze 13. století, konferenční salonky, wellness areál, lázeňský areál s přírodní jeskyní a dvě letní terasy. K absolutní pohodě pak přispívá hotelový park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky a příjemnou obsluhou. Hotel je nekuřácký, určený pro klidnou dovolenou a relaxaci.

V hotelu si můžete vybrat ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a nadstandardní mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Jelikož se jedná o historickou budovu, v hotelu nenajdete dva zcela identické pokoje. Jsou různě stavebně řešené a každý má své kouzlo. I přes to, že je hotel pouze dvoupatrový, je Vám k dispozici výtah, pro pohodlný přístup k pokojům.

Gastronomie: Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Hotelová restaurace je zřízena v zámeckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou a profesionální obsluhou. Restaurace nabízí pokrmy mezinárodní i tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality a vegetariánské, dietní i dětské pokrmy. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 13. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu a to v pátek nebo v sobotu od 17:00 do 24:00hod. (informace obdržíte na recepci hotelu). Ve vybraných termínech je vinárna doplněna živou hudbou a je samozřejmě přístupna i široké veřejnosti.Vinárna je také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost. 

Konference: ParkHotel Kašperské Hory je hotelem usilujícím o co největší komfort svých hostů a nabízející nejvyšší úroveň zajišťování konferencí. Salonek Karla IV. je ideálním místem pro pořádání malých konferencí pro TOP management firem. Celková plocha salonku je 49 m2, vysoký klenutý strop zajišťuje ideální akustiku a atmosféra salonku přispívá k trvalé pozornosti posluchačů. Připojení na WiFi , ozvučení celé místnosti, klimatizace a podlahové vytápění zvyšuje celkový komfort. K dispozici je základní technika pro pořádání konferencí. Za příznivého počasí je možno využít k různým prezentacím hotelový park (prezentace nových výrobků – auta, čtyřkolky apod.) , kde zajistíme veškeré Vaše požadavky na případné občerstvení. Pro pořádání větších konferencí nebo školení je k dispozici nově zrekonstruovaný sál pro 60-120 osob nacházející se cca 100m od hotelu. I zde pro Vás zajistíme základní cateringové služby. Uspořádáme pro Vás garden party, grilování, rauty, recepce. Doprovodný program Vám připravíme dle Vašich požadavků vždy na základě osobního jednání.

Lázeňský provoz, který nabízí ParkHotel od ledna 2013, je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinné páry, zábalů a masáží. Hluboké sklepení, přes 5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Lázně jsou otevřeny denně od 8:00 - 20:00 včetně svátků.

Zároveň je v hotelu k dispozici wellness areál, který zahrnuje relaxační bazén s protiproudem, vřídlem, podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Dále pak finskou saunu a relaxační místnost s uklidňující hudbou. Příjemný interiér je doplněn nástěnnými malbami s nádechem řecké mytologie.

Velmi vyhledávaný a oblíbený je hotelový park, kde můžete relaxovat pod korunami staletých stromů s nádherným výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí. V jednotlivých částech parku Vás určitě zaujme možnost příjemného posezení pod slunečníky nebo relaxace na lehátkách. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelovém parku zahrát tenis, badminton, petang, kroket popřípadě jiné parkové hry.

Okolí hotelu: Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci a v klidnějších měsících především senioři. V blízkosti stojí hrady Kašperk, Rabí a Velhartice.

Umístění:

Okolí je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Vyhledávané turistické cíle jsou hrady Kašperk, Rabí a Velhartice. V zimě si přijdou na své i lyžaři a běžkaři. Přibližně 900 m od hotelu se nachází skiareál s půjčovnou lyžařského vybavení, další lyžařský areál je vzdálený od hotelu cca 10 km. V okolí je množství upravených běžeckých tratí.

Ubytování:

Vyberte si ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji SAT TV a telefon v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašeho majetku garantuje kartový zámkový systém. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém tresoru. V ceně pobytu máte neomezený vstup do relaxačního bazénu denně od 7.00 do 21.30 hodin. Pokoje a apartmány jsou nekuřácké.

Stravování:

Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Vyberete si jak ze studeného, tak z teplého bufetu. Za příznivého počasí si můžete snídani vychutnat na letní terase umístěné v hotelovém parku, která pevně navazuje na snídaňovou restauraci. 

Hotelová restaurace je zřízena v zámeckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou a profesionální obsluhou. Restaurace nabízí pokrmy mezinárodní i tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality, vegetariánské a dietní pokrmy. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete si vybrat z nabídky á la carte nebo využít hotelovou polopenzi. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských i zahraničních vín. Kapacita restaurace je 50 míst a v letních měsících je spojena se slunnou terasou s kapacitou 25 míst. Za chladných večerů jsou na terase k dispozici ohřívací lampy. Gastronomickou nabídku pro Vás kompletně obměňujeme 4x ročně, v závislosti na ročním období. Otevírací doba 11:00 – 22:00 každý den včetně víkendů.

Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 13. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu a to v pátek nebo v sobotu od 17:00 do 24:00hod. (informace obdržíte na recepci hotelu). Ve vybraných termínech je vinárna doplněna živou hudbou a je samozřejmě přístupna i široké veřejnosti. Vinárna je také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost. 

Terasa v hotelovém parku - vychutnejte si kávu či chladivý nápoj na letní terase nebo na lehátku v hotelovém parku. Tuto terasu je možno v letních měsících využít pro uspořádání svatebních hostin pod širým nebem, garden party, zahradní grilování nebo při různých soukromých i firemních akcích.

Uspořádáme pro Vás: svatby, rodinné oslavy, rauty, bankety, recepce, koktejly, firemní večírky, garden party, grilování, vše dle Vašich představ. Zajistíme kompletní servis - výzdoba, hudba, grilování, rauty, doprovodný program… Nechte nás zpříjemnit Váš pobyt. Catering: Hotelová restaurace nabízí i cateringové služby od malého bufetu až po bohatý raut. V plánování a provedení jakékoliv akce Vám rádi podáme pomocnou ruku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz