English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Vranová

Vranová Lhota


Chalupa Vranová
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vítejte ve vesničce Vranová Lhota v klidných lesích mezi Moravskou Třebovou a Mohelnicí, co by kamenem dohodil od pohádkového hradu Bouzov. Za malebnou kapličkou najdete zrekonstruovaný dům, který byl citlivě rozdělen na dvě samostatné obytné jednotky Chalupu Daniela (ubytování pro 7 osob) a chalupu Miroslav (ubytování pro 6 osob). Obě chaloupky mají společnou zahradu s možností venkovního posezení a grilování. Dbáme na komfort bydlení, soukromí a pohodlí našich hostů. Dárkový balíček s produkty od paní domácí zpříjemní vaše volné chvíle v našem kraji. V případě rezervace obou částí chalupy je zde vítán i váš psí doprovod. Těšíme se na vaši návštěvu.

Umístění:

Milovníci historie i děti ocení nedaleký pohádkový hrad Bouzouv, zříceninu hradu Cimburk nebo Radkovské hradisko. Vše 10 min jízdy autem. Do přírody lákají okolní lesy, Javoříčské a Mladečské jeskyně, Nectavské údolí nebo přírodní rezervace Bohdalov - Hartinkov. Za zábavou s dětmi se můžete vydat do zábavního historického parku v podhradí Bouzova - s Trójským koněm jako největší atrakcí. V nedaleké Moravské Třebové najdete nejen renesanční zámek, rozhlednu a muzeum, ale i plně vybavený aqapark. Vranová Lhota je tím správným rozcestníkem pro vaše výlety.

Ubytování:

Chalupa Miroslav

Chalupě pana domácího dominuje pohodlný gauč a schody do podkroví, které je vkusně obloženo dřevem. V podkroví se nachází společné spaní pro 6 osob, z toho je jedna manželská postel. Chalupa Miroslav má samostatnou a plně vybavenou kuchyň, pohodlně zde můžete strávit celý týden, aniž by vám cokoli chybělo. Samostatná toaleta a sprchový kout s umyvadlem se nachází na chodbě a skýtá tak dostatek soukromí pro všechny ubytované. Obývací místnost je vytápěná krbovými kamny, spotřeba dřeva je již započítána v ceně ubytování. V ostatních místnostech jsou umístěny elektrické přímotopy. Před chaloupkou je parkování pro 3 auta. Pokud si s partou přátel zarezervujete společně i druhou chaloupku, je zde vítán i váš psí doprovod.

 

Chalupa Daniela

Chalupa paní domácí má samostatný vchod, obývací místnost okupuje velký společný stůl a pohodlné posezení. Komfortní plně vybavená kuchyň s velkou pracovní plochou plynule navazuje na obývací místnost. Celá rodina nebo parta přátel se může společně bavit i při vaření. Tradičními mlynářskými schody se dostanete na půdu, která je rozdělena na dvě části. V první části jsou tři postele, kolem kterých projdeme do samostatné místnosti pro čtyři osoby. Obývací místnost je vytápěná krbovými kamny, spotřeba dřeva je již započítána v ceně ubytování. V ostatních místnostech jsou umístěny elektrické přímotopy. Před chaloupkou je parkování pro 3 auta. Pokud si s partou přátel zarezervujete společně i druhou chaloupku, je zde vítán i váš psí doprovod.

Stravování:

Nejbližší restaurace se nachází ve 3 km vzdálené obci Kozov. Další restaurace jsou v okolních obcích. Blízko chalupy se nachází vesnická hospoda.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz