English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Kraskov

Třemošnice


Hotel Kraskov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů.

Nově zrekonstruovaný Hotel Kraskov**** a chatky byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. 

Umístění:

Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.

Ubytování:

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování ve 45 moderně zařízených pokojích s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami. K dispozici jsou také pokoje v kategorii Junior suite a apartmá.

Stravování:

Šéfkuchař vás zve do stylové restaurace s maximální kapacitou 100 osob. Pochutnáte si na české i mezinárodní kuchyni. V létě je k dispozici terasa s příjemným posezením pro 40 osob, která je vhodná pro taneční párty s venkovním grilováním. K dispozici je také zastřešená tersa s kapacitou 100 osob a vjezdem až pro 4 vozy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz