English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Vila Justyna

Pardubice


Vila Justyna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vila Justyna nabízí luxusní a moderní ubytování v klidné části města Pardubice. Vila pro 12 osob disponuje kuchyní, která je propojená s obývacím pokojem, klimatizací, 5 ložnicemi, 4,5 koupelnami a vlastním wellness. Kuchyň je vybavena troubou, varnou deskou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí, lednicí, mrazákem a nádobím. V obývací části se nachází televize s plochou obrazovkou a krb. Wellness je vybaveno vnitřním bazénem, barem a saunou. Každá koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem. Dům je navíc vybaven trezorem, knihovnou, pračkou a sušičkou.

Hosté mají k dispozici zahradu s posezením a grilem.

Připojení k internetu je možné jak přes Wi-Fi, tak kabel.

 

Umístění:

Univerzitní a statutární město Pardubice se nachází 25 km od města Hradec Králové a 120 km od Hlavního města Prahy. Samotná vila se nachází v okrajové časti městě. Centrum města nabídne spoustu historických památek a zámek s Tyršovými sady. Samozřejmostí je i moderní část města s kavárnami, restauracemi a obchodními centry. Na své si v okolí přijdou i pěší turisté a cyklisti.

Ubytování:

Celková kapacita vili je 12 dospělých osob. V první ložnici a druhé ložnici se nacházejí tři jednolůžkové postele, ve čtvrté a páté ložnici dvě jednolůžkové postele.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz