English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Valevil

Dolní Morava


Penzion Valevil
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Valevil nabízí ubytování apartmánového typu. Tři apartmány jsou 2-4 lůžkové. Náš největší je schopen poskytnout ubytování a ž 8 osobám. Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech,protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování.

Umístění:

Areál Větrný Vrch ( www.arealvetrnyvrch.cz) 
Jedná se o příjemný svah se dvěma vleky ,750 m dlouhými.Vybavený je vleky s dvoukotvami.První je již 80 m od penzionu.Pravidelně zde je večerní lyžování. Svahy jsou vhodné především pro rodiny s dětmi i snowboardisty.V areálu je 1 km dlouhá trať na skikros a boardkros,která je za příznivých sněhových podmínek využívána k treninku nejen závodníků,ale i široké veřejnosti.V areálu je opravdu výborná lyžařská škola Sun ski,která je schopna naučit lyžovat nebo snowboardovat nejen Vaše děti . V areálu je umístněno i dětské hřiště a hřiště na beachvolejbal.

Areál Relax&sport resort Dolní Morava ( www.dolnimorava.cz ) 
Areál je od penzionu asi 1200 m po hlavní silnici.V současnosti zde je pro zimní sporty vybudován jeden z nejkomplexnějších areálů v ČR .Dvě čtyřsedačkové lanovky ,vleky, běžecké tratě,sáňkařská dráha ap.Navíc se areál stal díky masivním investicím majitele celoročně využívaný .Pro letní aktivity jsou hlavními taháky celoroční bobová dráha,lanové centrum, dětská hřiště, cyklotrasy, sjezdové tratě pro biky ap. Areál se stále rozšiřuje a atrakcí každý rok přibývá. Nejnověji byla na podzim 2015 otevřena Cesta do oblak, což je krásná atypická vyhlídková věž doplněná o různé atrakce. Podrobněji k aktivitám areálu na jeho www. stránkách.- www.dolnimorava.cz

Další možnosti vyžití pro Vás
Především můžeme doporučit krásnou přírodu a tedy turistické výlety.Základním je pochopitelně výstup na Kralický Sněžník,na který vedou různé trasy včetně různého stupně obtížnosti.Záleží jen na Vašem času a kondici.Dále rozhledna na Klepáči,která je asi 4 km od penzionu,návštěva kláštera Hedeč ( 6 km ), pevnostní turistika, horská nádrž Pastviny (28 km), Velké Losiny se zámkem, papírnou a termálním koupalištěm (50 km) a nebo krásné zámky Doudleby a Častolovice (45-50km).Prostě rozhodně se při návštěvě Dolní Moravy nebudete nudit a program se dá přizpůsobit Vašim zájmů a počasí.

Ubytování:

Apartmány číslo 1,2 a 4
jedná se vlastně o velké byty 2+kk.Plocha je 54 m2. Dispozičně je prostor členěn na předsíň,kde je skříň,odkládací prostor na lyže a lyžařské boty,vstup do sociálního zařízení( wc,sprcha umyvadlo,vyhřívaný žebřík) a vstup do obytného prostoru. Zde je výklenek s kuchyní,jídelní stůl,rozkládací sedačka pro dva,úložné prostory,televize. Z tohoto obytného prostoru je vstup do ložnice s dvoulůžkem a množstvím úložných prostor.
Apartmány 1 + 2 mají vstup zvenčí objektu a přímý přístup do dvora.
Apartmán 4 je přístupný ze vstupní chodby penzionu a má z této chodby přímý vstup do restaurace a společenské části objektu.
Apartmán číslo 3 má vstup z čelní terasy objektu. Jedná se byt se dvěma ložnicemi v podkroví. V každé je dvoulůžko a v jedné navíc rozkládací dvoulůžko. V přízemí je předsíň, sociální zařízení a obývací pokoj s kuchyní, jídelním stolem, krbem,televizí a úložnými prostory.
Ke standartu patří tekuté mýdlo v koupelně a sprchový gel. Vzhledem k typu ubytování je potřeba si vzít ručníky,případně utěrku a mycí prostředek na nádobí. Tedy stejný standart,jaký má ubytování v apartmánech v Itálii.

Stravování:

Vítejte v naší restauraci Valevil. K dispozici můžete mít 34 míst u stolu a 10 míst u baru. Rádi vám zde nabídneme speciality české a italské kuchyně, nezapomněli jsme ani na milovníky pravé italské pizzy.Vaříme z čerstvých surovin a snažíme se Vám nabídnout porce, ze kterých se opravdu najíte.

Nabízíme vám možnost uspořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků i promocí. Posezení u krbu nebo na baru vám v podvečer zpříjemní občasný kytarový večírek. V teplých měsících je na terase před vchodem připravena letní zahrádka s výhledem na areál Větrného vrchu. V případě nepříznivého počasí si můžete hrát se svými dětmi stolní hry nebo si odpočinout v naší čajovně.
Věříme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz