English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Pardubický > Dolní Morava > Penzion Jiřinka

Penzion Jiřinka

Dolní Morava


Penzion Jiřinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Jiřinka nabízí ubytování ve 12 apartmánech vybavených mimo jiné širokoúhlou televizí, wi-fi, kuchyňkou s příslušenstvím, oddělenou toaletou, dešťovými sprchami, ale i speciálními prostory pro vysoušení lyžařského oblečení. Při stavbě penzionu jsme mysleli na maximální pohodlí našich hostů. Klid na pokojích je zaručen akustickými příčkami mezi apartmány a padacím prahem u vstupních dveří. Pohodlí potom zdravotními matracemi a vkusným zařízením.

Ceny ve výhodných balíčcích se pohybují od 500 Kč na osobu a zahrnují parkování u penzionu, snídani, wifi a  wellness v němž najdete: vířivku pro 6 osob,  kombinovanou finskou a infra saunu, vyhřívanou římskou lavici, parní saunu a venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem a slanou vodou.

Za zmínku stojí také restaurace s panoramatickým výhledem, dětský koutek, vinný sklep, víceúčelové sportovní hřiště pro tenis, volejbal a další sporty a  speciální skříně s vyhřívaným vysoušečem bot.

Navštivte nás a poznejte krásy pohoří Králického Sněžníku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz