English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Braunerův Mlýn

Dolní Morava


Braunerův Mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Braunerův Mlýn nabízí ubytování na Dolní Moravě v Roubené chalupě ze 16 století.

Stavba i s vejměnkem stojí na veliké louce pod svahy horského střediska obce Dolní Morava v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku. Je jedné strany chráněna lesem z druhé řekou Moravou. Je ideálním místem pro vaši relaxaci a odpočinek s možností různých sportovních aktivit.

Obě chalupy nabízejí celkem 6 pokojů, od dvoulůžkových po sedmilůžkový. 
Celkem 29 lůžek, 5 koupelen, saunu, 2 kuchyně, 
2 společenské místnosti, pin-pong, šipky a parkoviště.

Umístění:

Přímo na Mlýně zajišťujeme túry s horským vůdcem pro skitouring, buď celodenní anebo podle vašeho přání, individuální koučink lyžování, snowboardingu, freeridingu a také lavinové a skialpinistické kurzy. Pro nejmenší lyžaře je v provozu pojízdný pás, kolotoč a lanový vlek.

Na své si přijdou i příznivci silniční cyklistiky. Nově jsou otevřené i sjezdové trasy vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené bikery se spoustou klopených zatáček a různých terénních prvků.

Věnujeme se výuce paraglidingového létání i provozování tandemových letů. V případě, že vás tento sport nadchne, pomůžeme vám k získání licence i paraglidingového vybavení.

Ubytování:

Chalupa 1 disponuje 14 lůžky ve 4 pokojích (1/5 a 3/2) 

Chalupa 2 disponuje 15 lůžky ve 2 pokojích (2/7) 

Celkem 29 lůžek, 5 koupelen, saunu, 2 kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz