English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Chata Večernice

Dolní Morava


Apartmány Chata Večernice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Chata Večernice nabízejí ubytování v pěti moderně zařízených apartmánech. Součástí vybavení je kolárna, lyžárna, nabíjení elektrokol nebo elektromobilů. Parkování přímo u chaty. Wifi připojení k internetu.

Umístění:

Chata se nachází v blízkosti resortu Dolní Morava, který nabízí vyžití pro děti i dospělé. Kromě sjezdovek zde najdete bobovou dráhu, lanové centrum, vodní park, lesní zážitkový park či dětské hřiště. Hosté mohou využít také venkovní bazén a tenisové kurty u penzionu Jiřinka. V okolí lze provozovat cykllistiku a turistiku.

Ubytování:

K dispozici je 1 devítilůžkový apartmán s krbem, saunou, koupelnou, dvěma WC, třemi ložnicemi a plně vybavenou kuchyní. Z obývací části je vstup na terasu s posezením. Dále jsou k ubytování připraveny 4 čtyřlůžkové apartmány s oddělenou ložnicí, obývací částí s TV s kuchyňským koutem. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a vstup na balkon.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté mohou využít zařízenou kuchyňku přímo v apartmánu. Nejbižší restaurace je vzdálena 500 m od chaty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz