English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Cardovi

Dolní Morava


Apartmán Cardovi
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme možnost ubytování v novém apartmánu Cardovi v krásné horské obci rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku. Dolní Morava je známé moderní středisko nabízející veškeré služby, který uspokojí i ty nejnáročnější.

Kdo hledá klidné ubytování v soukromí, pro toho je náš apartmán ideálním místem na strávení příjemné dovolené. Apartmán o velikosti 2kk (36m2) je kompletně vybaven. Maximální kapacita jsou 4 osoby. Pro svoji pohodu je optimální obsazenost 2-3 osoby či rodiny s dětmi.  Vedle apartmánu je hotel Sněžník, kde je možné využít restauraci, 400 m pěšky je dominanta Dolní Moravy hotel Vista. U tohoto hotelu se nachází dolní stanice Ski areálu Dolní Morava. Je tu také možnost využití skibusu, který zastavuje kousek od apartmánu a doveze Vás přímo k sedačkové lanovce U slona.

Umístění:

Apartmán je v přízemí zrekonstruovaného apartmánového domu, přímo u koryta řeky Moravy. Ve spojení s okolními lesy Vám tato oblast a ubytování zajistí krásně prožitou dovolenou v moderní obci. 

Ideální místo pro milovníky aktivního i pasivního odpočinku. Je výchozím bodem pro horské túryběžeckých a cyklistických tras a výletů s dětmi. Své si najdou i milovníci adrenalinu či wellnesu. Nachází se zde bobová dráha, lanový park, power fun, horolezecká stěna. Od přelomu léta 2015 unikátní Stezka v oblacích. V nedalekém hotelu Vista naleznete Wellness svět. Více informací naleznete na stránkách Dolní Moravy. Doporučujeme navštívit, mimo již zmiňovaného nejvyššího vrcholu Králického Sněžníku, například Králickou pevnostní oblast, vojenské muzeum, pivovarské muzeum, rozhlednu Klepáč, pramen řeky Moravy, termální lázně Velké Losiny, přehradu Pastviny, jeskyně Na Pomezí, zámek Potštejn a další přírodní či kulturní krásy.

Ubytování:

Apartmán je součástí kompletně zrekonstruovaném apartmánovém domu orientovaný na slunnou stranu k řece Moravě. Byt je nadstandardně vybaven a věřím, že se Vám ubytování v soukromí na Dolní Moravě bude líbit a užijete si příjemný pobyt. Velikost apartmánu je 36m2 a je tvořen prostornou koupelnou s WC a dvěma pokoji. V obývacím pokoji je kompletně vybavena kuchyňská linka (4 sady nádobí). Součástí apartmánu je také velmi prostorný vytápěný sklep (15m2), kde je možné uložení veškerého sportovního i ostatního vybavení. V celém apartmánu je dostupný WIFI internet.

Stravování:

Stravování je možno v 50m vzdáleném Hotelu Sněžník Potraviny lze zakoupit v místním obchodě přímo na Dolní Moravě, vzdáleném 2km. Vice pak v marketu přímo v Králikách.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz