English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Valinka

Červená Voda


Chata Valinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nové zrekonstruovaná chata Valinka s kapacitou devět osob a krásným výhledem nabízí ubytování v obci Horní Orlice v Jeseníkách. Chata v přízemí disponuje obývacím pokojem a kuchyní. Na patře dvěma ložnicemi. Obývací pokoj je vybaven pohodlným gaučem, televizí se satelitním příjmem a na pojízdném stojanu, hudební věží, krbem a jídelním posezením. Z obývacího pokoje se dále dostanete na venkovní terasu, která je vybavena posezením a grilem. Moderní koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. Druhá toaleta navíc disponuje bidetem a malým umyvadlem.

Parkování je možné na pozemku u udržované silnice. Wi-Fi je pro běžné používání zdarma – prohlížení stránek 15Gb, stahování může být zpoplatněno (jdou zde jen mobilní data, vše se platí).

 

 

Umístění:

Chata Valinka se nachází v obci Horní Orlice v Jeseníkách. V blízkém okolí se nacházejí turistické cíle Dolní Moravy a skiareálu Buková hora. Dále můžete vyrazit na bobovou dráhu, Stezku v oblacích nebo do Mamutíkova vodního parku.

Ubytování:

Na patře se nachází dvě ložnice: modrá a červená. Červená ložnice je vybavena manželskou postelí a třemi jednolůžkovými postelemi. Modrá ložnice je vybavena manželskou postelí a dvěma jednolůžkovými postelemi.

Stravování:

Velká prostorná kuchyň je vybavena elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, malým kontaktním grilem, rychlovarnou konvicí, kapslovým kávovarem, topinkovačem, lednicí s mrazákem a nádobím.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz