English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa na Faře

Červená Voda


Chalupa na Faře
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa na Faře se nachází v malé obci Mlýnický Dvůr na rozhraní Orlických hor a Jeseníků. Chalupa je přizpůsobena jak k letnímu, tak k zimnímu pobytu pro až 16 osob ve čtyřech pokojích + 8 lůžek v podkroví - vhodné pro děti. Fara je pronajímána jako celý objekt s vyhrazenými prostory pro majitele (tj. privat), majitel je přítomen vždy pouze na dobu nezbytně nutnou. Hosté mohou využít také saunu, venkovní posezení, gril, dětské hřiště, venkovní bazén (5x3 m), velkou travnatou plochu vhodnou pro míčové hry, garáž na kola / lyže. Parkování pro 4 automobily přímo u objektu. Wifi připojení k internetu. 

Umístění:

Chalupa se nachází na rozhranní Orlických hor a Jeseníků. Prostředí je vhodné pro turistiku a cyklistiku. V zimních měsících je nedaleko v provozu Skiareál Buková hora. 

Ubytování:

Chalupa s celkovou kapacitou až 24 lůžek je plně vybavena, v přízemí najdete společenskou místnost s krbem, vybavenou kuchyň, spižírnu, sklep, koupelnu. V patře jsou k dispozici 4 ložnice (každá s umyvadlem na pokoji), 4 koupelny a 2x WC, v podkroví je dalších 8 lůžek bez sociálního zařízení.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. K dispozici je plně vybavená kuchyň, obchod s potravinami je v obci. Nejbližší restsaurace je vzdálena cca 1 km u sjezdovky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz