English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalet Horní Orlice

Červená Voda


Chalet Horní Orlice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalet Horní Orlice nabízí ubytování v malebné a klidné přírodě v obci Horní Orlice v Jeseníkách. Kapacita chaty je dvě až deset osob. Chata disponuje obývací částí, kuchyní a dvěma ložnicemi. Obývací část je vybavena velkým a pohodlným gaučem, krbem, jídelním stolem a televizí se satelitním příjmem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Chata je vytápěna kachlovými kamny s kouřovým rozvodem (možnost do vytápění přímotopem). Dřevo do kamen se nachází v zadní části chaty.

Na zahradě je připravena terasa s grilem. Děti se mohou vyblbnout na pískovišti a houpačkách se skluzavkou. V letních měsících je možnost kontaktního grilu a nafukovací vířivky. V zimních měsících pak sněžnou frézou.

Parkování je možné přímo u chaty. Wi-Fi je pro běžné používání zdarma – prohlížení stránek 15Gb, stahování může být zpoplatněno (jdou zde jen mobilní data, vše se platí).

 

 

Umístění:

Chalet Horní Orlice se nachází v obci Horní Orlice v Jeseníkách. V blízkém okolí se nacházejí turistické cíle Dolní Moravy a skiareálu Buková hora. Dále můžete vyrazit na bobovou dráhu, Stezku v oblacích nebo do Mamutíkova vodního parku.

Ubytování:

Chata disponuje celkem dvěma ložnicemi, kde první ložnice je vybavena manželskou a jednolůžkovou postelí. Druhá ložnice je vybavena dvěma manželskými postelemi. Z obou těchto ložnic je přímí vstup na balkon. Další čtyři lůžka se nacházejí v mezipatře nad schody (průchozí, manželská postel 140 cm, nad ní jednolůžková postel a jedna samostatná jednolůžková postel).

Stravování:

Kuchyň je vybavena elektrickou troubou s deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kapslovým kávovarem, lednicí a nádobím.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz