English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Roubenka Pod Vlekem

Staré Město


Roubenka Pod Vlekem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Roubenka Pod Vlekem se nachází v malé, horské vesničce Staré město-Kunčice na úpatí masivu Králického Sněžníku v nadmořské výšce 600-800m.

Pro milovníky lyžování úplně ideální poloha - žádná dlouhá trasa k vlekům. Pro letní pobyty je poloha také pěkná, klidová část a překrásný rozhled na celou vesnici a okolí.

Celková kapacita chalupy je 12 lůžek. 

Umístění:

Volný čas v Kunčicích je možné využít  jak turistikou ( v letních měsících -sběr hub, borůvek), výlety na koních , které si lze zde půjčit,  tak i využít cyklotras, kterých je v okolí spousta.

V obci jsou dvě restaurační zařízení s možností stravování.

Obchod je ve Starém Městě vzdálen 2km.

Ubytování:Přízemí

Vstup, technická místnost, samostatné WC s umývadlem a bidetem, koupelna se sprchovým koutem a v chodbičce před koupelnou infrasauna.

Hlavní obytný prostor je kuchyně spojená s obývacím pokojem s TV sat a navazující jídelnou. Tomuto prostoru vévodí kachlové krbové kamna.

Mezi kuchyní a jídelnou je schodiště do patra.

Patro

Na pravé straně od schodiště 4lůžkový pokoj, koupelna s WC, bidetem, umyvadlem a sprchovým koutem.

Vlevo dva úplně stejné 4lůžkové pokoje.

Proti schodišti posezení s výhledem na oba vleky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz