English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Olomouc > Penzion ARIGONE

Penzion ARIGONE

Olomouc


Penzion ARIGONE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Budovy penzionu ARIGONE se nachází v historickém centru Olomouce a jejich součástí je hotel, penzion, restaurace a masážní studio. 

Dne 1.10.2012 byl slavnostně zahájen rozšířený provoz hotelu Arigone o exkluzivní část penzionu. Ve dvou budovách, z nichž jedna byla zrekonstruována a druhá nově postavena v mnohaleté proluce, vznikl luxusní penzion s celkovou kapacitou 14 dvoulůžkových pokojů.

V hotelové části můžete obdivovat spojení renovovaných a nově vybudovaných stavebních prvků. V restauraci uvidíte dvouúrovňové řešení s využitím dřeva jako hlavního stavebního materiálu. Zůstaly zde zachovány románské oblouky a románské kamenné bloky, které jsou obnaženy a v kontrastu s bílou omítkou tvoří harmonické prostředí pro příjemné posezení.

Pokoje nekuřácké. Pobyt s mazlíčky možný. Vlastní parkoviště za příplatek.

Umístění:

Sloup Nejsvětější Trojice (UNESCO), radnice s orlojem, Mariánský sloup, katedrála sv. Václava, Přemyslovský hrad, Arcibiskupský palác, kostely, kašny, parky, Botanické zahrady, Rozárium, Sbírkové skleníky, výstaviště Flora, Aquapark,  ZOO, poutní místo Sv. Kopeček s bazilikou Navštívení Panny Marie, hrad Bouzov, zámky Čechy pod Kosířem, Náměšt na Hané, Muzeum tvarůžků v Lošticích, Hanácký skanzen Příkazy, Javoříčské jeskyně atd....

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny Sat LCD TV, telefonem, lednicí, trezorem, fénem, sprchou či hydromasážním parním boxem, v případě pokojů junior suit alternovány také vířivou masážní vanou či infrasaunou, dále si můžete v těchto pokojích užít nádherného výhledu z balkonu či terasy. Dva junior suity jsou klimatizovány.

Ve všech pokojích ADSL internet.

Stravování:

Restaurace je situována do dvorního traktu hotelu ARIGONE. Jedná se o novou přístavbu, která je kompletně provedena ve dřevě. Celá restaurace je řešena dvouúrovňově a má celkem 120 míst k sezení, včetně salonku a letní terasy. Každý labužník určitě ocení krb, který umožňuje přípravu jídel na otevřeném ohni.

V pracovní dny máme pro Vás připraveno "menu dne" za velmi příznivé ceny. Prostory restaurace, salonek a letní terasu lze pronajmout na oslavy, svatby, promoce, abiturientské večírky, ale i pro různá jednání či konference.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz