English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Olomouc > NH Olomouc Congress

NH Olomouc Congress

Olomouc


NH Olomouc Congress
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů nebo apartmá. Protože Hotel NH Olomouc Congress disponuje velkým počtem konferenčních místností a je propojen se sportovním centrem, představuje dokonalé místo pro jakýkoliv druh jednání nebo pro sportovní či incentivní akce.

Ubytování:

Pokoje a apartmány jsou stylově vymalované a komfortně vybavené moderním nábytkem a dřevěnou podlahou. Jsou plně klimatizované a vybavené bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet. Jejich součástí je dále i příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezore, minibare a televize. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje.

Exekutivní pokoje se nachází na nejvyšším patře hotelu a skýtají nejhezčí výhled do centra města nebo do klidné rekreační zóny. Ve společných prostorách je hostům po celou dobu pobytu k dispozici drobné občerstvení, káva a nealkoholické nápoje. Pokoje jsou vybaveny nadstandartním výběrem kosmetiky, župany a pantoflemi. Největší výhodou je pak volný vstup do fitness centra a vodní zóny v Omega sport centru, do kterého se hosté pohodlně dostanou spojovacím tunelem, který ústí přímo na recepci sportovního centra.

Stravování:

Nekuřácké prostředí restaurace Sal de Mar v přízemí hotelu se vyznačuje vynikajícím jídlem a výtečnými víny. Je báječným místem vhodným pro relaxaci po obchodním jednání nebo dokonalým prostředím pro romantický oběd nebo večeři.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz