English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Mezi Potůčky

Malá Morava


Chalupa Mezi Potůčky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Mezi potůčky se nachází v klidné přírodě v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, v nadmořské výšce 670 m n.m. na úpatí masivu Králického Sněžníku na kterém pramení řeka Morava.

Objekt je po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV/SAT a krbovými kamny a rozkládací sedačkou. Malá ložnice s patrovou postelí a rozkládacím gaučem, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 a 6 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy. Chalupa je obklopena velkou oplocenou zahradou s koutkem pro děti a hřištěm. Dále je zde ohniště, udírna s grilem a venkovní posezení. Parkovat je možné na parkovišti naproti chalupě.

Kapacita je až 17 osob.

Umístění:

V Okolí chalupy "Mezi potůčky" je celá řada sportovního a kulturního vyžití. Jednotlivci i celé rodiny s dětmi navštěvují například tato místa a atrakce: Cyklotrasy v okolí chalupy Mezi potůčkyLanové centrum, bobová dráha (Dolní Morava)Horské koloběžky v Orlických horáchHorské minikáry (Ramzová)Rozhledna na Suchém VrchuVojenské muzeum KrálíkyMuzeum československého opevnění – dělostřelecká tvrz Bouda (z let 1935 – 1938)Pivovarské muzeum HanušovicePoutní areál Hora Matky Boží (Dolní Hedeč)Muzeum řemesel LetohradPřehrada Pastviny na Divoké Orlici u Nekoře

Ubytování:

V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV/SAT a krbovými kamny a rozkládací sedačkou. Malá ložnice s patrovou postelí a rozkládacím gaučem, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 a 6 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy.

Stravování:

Vlastní stravování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz