English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Dolany > HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Dolany


HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Golf Resort se nachází v malé obci Dolany - Véska u Olomouce. Příjezdová cesta je značena ze všech směrů pro váš snadný příjezd. Hotel byl postaven v roce 2012 s ohledem na nejnovější trendy, s cílem poskytnout našim hostům kvalitní servis, díky němuž se k nám budou rádi vracet.

V ceně je zahrnuta snídaně, wi-fi zdarma a parkování zdarma.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto jsme připraveni reagovat na všechna vaše speciální přání.

Hotel má bezbariérový přístup - pro jednoduchý pohyb máme vyrovnávací rampu, široké komunikace a výtah. Vybavili jsme jeden pokoj tak, aby byl maximálně přizpůsoben osobám se sníženou schopností pohybu. Hotel také disponuje toaletami (pánské i dámské) pro handicapované osoby.

Myslíme i na vaše děti. V restauraci najdete dětský koutek a po předchozí rezervaci zajistíme odborné hlídání.

Umístění:

Unikátností našeho hotelu je právě jeho okolí a lokalita. Nemusíte být golfista, abyste okusil jedinečnost ubytování na golfovém křišti v krásné přírodě plné zeleně.

Ubytování:

V základním vybavení pokojů jsou LCD televize se satelitními programy, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor, minibar, koupelny s vanou nebo sprchou, fénem, WC a hygienické doplňky včetně ručníkového servisu.

Pokoje jsou moderní a elegantní, zařízené pod přísným dohledem architekta. Nejen kuřáci ocení jejich balkóny s krásným výhledem.

Vybírat můžete z pokojů o velikosti 25 až 42 m2.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace s kavárnou, která vaří denně s ohledem na návštěvnost.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz