English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Branná > Wellness hotel Kolštejn

Wellness hotel Kolštejn

Branná


Wellness hotel Kolštejn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Relax centrum Kolštejn a jeho relax centrum s restaurací jsou vysoce komfortním zázemím v samotném srdci historické horské obce Branná v Jeseníkách. Hotel od července roku 2009 poskytuje ubytování kategorie hotel*** superior s luxusními wellness službami (viz popis nabízených služeb níže). V prostorách Relax centrum Kolštejn je k dispozici 25 komfortních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 65 lůžek. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD TV, hotelový telefon. Na všech pokojích naleznete i vybavený minibar. V závislosti na podlaží (přízemí, 1. patro, 2 patro, podkroví) můžete vybírat mezi různými typy ubytování. Vzdálenost tohoto kouzelného místa od větších měst nepřesahuje díky dobré infrastruktuře 3 hodiny jízdy autem (Brno 2 hodiny, Olomouc 1,5 hodiny, Ostrava 1,5 hodiny, Praha 3 hodiny).

Umístění:

Wellness hotel Kolštejn*** v Branné leží v samotném srdci Jeseníků. Branná je Bránou do Jeseníků a díky nabízeným službám našeho komplexu také dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy. Komplex se nachází v historickém jádru obce, kolem něhož nalezneme do 200 metrů od hotelu renesanční radnici, klasicistní faru, dominantní barokní kostel Sv. Michala, hrad a zámek Kolštejn či přírodní lanové centrum vkusně implementované do krajinného rázu nejbližšího okolí.

Ubytování:

V prostorách Relax centrum Kolštejn je k dispozici 25 komfortních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 65 lůžek. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD TV, hotelový telefon. Na všech pokojích naleznete i vybavený minibar. V závislosti na podlaží (přízemí, 1. patro, 2 patro, podkroví) můžete vybírat mezi různými typy ubytování.

Cena na osobu vždy zahrnuje: ubytování*** superior s polopenzí (bufetové snídaně, tříchodová servírovaná večeře), vstup do wellness zařízení (dle provozní doby a kapacitních možností, dle pravidla počet nocí = počet vstupů), vstup do hotelového bazénu (dle provozní doby a kapacit bazénu), vlastní sociální zařízení s koupelnou a WC, LCD TV, wi-fi internetové připojení, hotelový telefon, parkování při hotelu, zapůjčení županu a saunového setu, poplatky obci.

Stravování:

Současná podoba restaurace se hrdě hlásí k dobám středověku, jež jsou díky hradu Kolštejn, bohaté historii obce a překrásnému a nově zrekonstruovanému středověkému salonku cítit také v naší restauraci.
Pod klenutými klenbami středověkého salonku a malbamistředověké tematiky, u stylového krbu a v interiéru zdobenému pravými bojovými nástroji ze 14. století, si můžete vychutnávat jídla tradiční kuchyně, místní speciality či kvalitní vína a nasátuklidňující atmosféru vzácných chvil.
Nad naší kuchyní si můžete pochutnávat v kompletně nekuřáckém prostředí, v létě Vás obsloužíme na předzahrádce. V zimě naopak oceníte hřejivé teplo krbu v restauraci. Pro uzavřenou společnost nabízíme soukromí ve středověkém salonku v oddělené části restaurace
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz