English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmánové Ubytovanie Podhájská

Trávnica


Apartmánové Ubytovanie Podhájská
Single Image 

Popis:

Ubytování nabízíme v dvojbungalove, s kapacitou 1 bungalov = 3 lůžka + 1 přistýlka, každý má samostatný vchod, plně vybavenou kuchyňku (lednička i mikrovlnka) a koupelnu s WC, parkování ve dvoře, pro děti je k dispozici houpačka a pískoviště, možnost využít dětskou postýlku i dětskou sedačku, posezení na terase, barevný TV. Přístup do levé buňky bungalovu je bezbariérový. K dispozici sportovní náčiní a kola. Je možné ubytovat i hosty s pejskem (bez poplatku).

Umístění:

Nuda nehrozí, neboť cca 12 ha areál koupaliště s 10 bazény v Podhájské nabízí rozmanité rozptýlení pro malé i velké. Pokud vás omrzí termální koupaliště Podhájska, můžete zkusit jiné, v okolí pod 70km je hned několik termálních koupališť, např. v Patincích nebo v Štúrove. Pokud nemáte zrovna chuť na termální vodu v okolí Podhájské je mnoho jiných zajímavých míst, ať už pro turistiku, cyklistiku, nebo i odpočinek ve městě.

Ubytování:

Ubytování nabízíme v dvojbungalove, s kapacitou 1 bungalov = 3 lůžka + 1 přistýlka, každý má samostatný vchod, plně vybavenou kuchyňku (lednička i mikrovlnka) a koupelnu s WC

Stravování:

Vlastní stravování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz