English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Olive Family Resort

Patince


Olive Family Resort
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kompletně zrenovovaný objekt se nachází cca 200 m od zadního vchodu do areálu letního termálního koupaliště v Patincích. K dispozici je recepce, restaurace - jídelna, klubovna s TV, stolní tenis, venkovní ohniště - grilování. V celém objektu je WiFi připojení k internetu. V areálu koupaliště je také půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště.

Kompletne zrenovovaný objekt sa nachádza cca 200 m od zadného vchodu do areálu letného termálneho kúpaliska v Patinciach. K dispozícii je recepcia, reštaurácia - jedáleň, klubovňa s TV, stolný tenis, vonkajšie ohnisko - grilovanie. V celom objekte je WiFi pripojenie k internetu. V areáli kúpaliska je tiež požičovňa bicyklov, tenisové kurty, minigolf, volejbalové ihrisko.

Všetky izby v Olive*** Family Resort boli úplne obnovené v roku 2014!

Celá vonkajšia fasáda Olive*** Family Resort bola v r. 2014 obnovená!

Zariadenie reštaurácie - jedálne bolo v roku 2014 komplet obnovené!


Koupání: letní termální koupaliště s několika bazény a Tobogánový svět (cca 200 m, v ceně pobytu).

Umístění:

Patince leží na levém břehu Dunaje, cca 14 km od Komárna a jsou známé především svým rekreačním areálem s termální vodou. V AREÁLU LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ se nachází 5 bazénů: sportovní bazén pro plavce (42 x 20 m, hloubka 115-180 cm), dětský bazén pro nejmenší děti s teplotou vody 27-30°C (10 x 20 m, hloubka 20-40 cm), rekreační dětský bazén pro větší děti a neplavce s teplotou vody cca 28°C (17 x 18 m, hloubka 60-100 cm), odpočinkový sedací bazén s termální vodou o teplotě 30-34°C (16 x 18 m, hloubka 90 cm), plavecký bazén s termální vodou 27-29°C (12 x 18 m, hloubka 150 cm). TOBOGÁNOVÝ SVĚT je nový, v provozu od roku 2013 – 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky) a dopadový bazén cca 10 x 12 m.

Ubytování:

Vybavenie izby 2 (celkom 2 ks):   dvojlôžková izba (izba 20 m2, predsieň 5 m2: spolu 25 m2),  LED TV  s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, ventilátorom, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha a vaňa, WC, T+S voda).  Minimálna obsadenosť izby:  2 osoby; maximálna: 2 osoby. 

 Vybavenie izby 2+2 (celkom 2 ks):   veľká dvojlôžková izba (izba 34 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2), s 2 prístelkami, LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, chladničkou, ventilátorom, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda), s dvoma balkónmi. Minimálna obsadenosť izby 2+2 :  3 osoby; maximálna: 4 os.  

Vybavenie rodinnej bunky (celkom 10 ks):  dve izby (dvoj- a trojlôžkové) (izba 17 m2, predsieň 7 m2: spolu 41 m2),  LED TV s rádiom a so zabudovaným Wi-Fi, ventilátorom, s dvoma balkónmi. Predsieň s chladničkou. Rodinná bunka disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC, T+S voda). Minimálna obsadenosť rod. bunky: 4 osoby; maximálna: 5 osôb.  

Všetky izby v Olive*** Family Resort boli úplne obnovené v roku 2014!

Celá vonkajšia fasáda Olive*** Family Resort bola v r. 2014 obnovená!

Zariadenie reštaurácie - jedálne bolo v roku 2014 komplet obnovené!

Stravování:

V objektu se nachází restaurace. V ceně ubytování je polopenze.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz