English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chatová osada Family Resort

Patince


Chatová osada Family Resort
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chatová osada Family Resort ** je samostatný oplocený komplex 12-ti chat určených pro rodiny s dětmi, které chtějí bydlet komfortně a nezávisle. Areál nabízí velké dětské hřiště, pískoviště, ohniště a termální pramen, možnost parkování v objektu před vlastní chatou. V těsné blízkosti chat se nacházejí WELLNESS-Centrum, Letní termální koupaliště, bufetový řadu, restaurace, tenisové kurty a minigolfové hřiště. Každá chata má svou terasu o rozloze 9 m2 se zahradním nábytkem. Všechny chaty disponují plně zařízenou kuchyňkou (elekt. Úhlům. Vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, dřezem T + S vodou, lednicí) a sociálním zařízením (koupelna s WC, sprchou), dvěma ložnicemi 2x izba 2+1 (2 x TV):   12 m2 s LED TV a 12 m2 s LED TV, rádiom/MP3/CD, ventilátor. Maximální kapacita chaty je 4-6 osob.

Vybavenosť izieb :

 

sprcha/WC                             áno       rýchlovarná kanvica              áno

umývadlo s T+S vodou            áno       terasa                                áno

zásuvka 220V                        áno       chladnička                           áno                                    

vybavený kuchynský kútik       áno       telefón                                nie

varič elektr.                            áno       LED TV                                áno, 2x

mikrovln. rúra                         áno      rádio/MP3/CD                      áno, 1x

vykurovacie telesá/izby          áno      sušiak                                    áno

Free Wi-Fi  (internet)             áno       ventilátor                               áno

 

Parkovisko: v cene pobytu

Rekreač. ubytovací poplatok – poplatok obci (miestna daň): v cene pobytu

 

Každodenný neobmedzený vstup na Letné termálne kúpalisko Patince a na Toboganový svet:  v cene pobytu

Umístění:

Letní termální koupaliště a tobogánových svět v Patincích nabízí 6 bazénov- sportovní, dětský, rodinný, sedací, plavecký a dopadový s teplotou vody v rozmezí 25-33 ° C. Naše bazény využívají vodu z termálního pramene, která je zdravotně a hygienicky vyhovující i prospěšná pro kožní choroby a pohybové ústrojí. Bazény využívají pramen Hévíz, který geologicky začíná při Patincích a končí na Margitině ostrově u Budapešti.

Okolí Patiniec je velmi bohaté na poznávání, ať už autem, na kole nebo výletní lodí přímo z přístavu, který nese název Marína Patince. Můžete podniknout výlet do nedalekého Maďarska, Ostřihomi, Štúrova, Komárna nebo na vodní dílo Gabčíkovo. Hlavními cíli návštěvy Budapešti jsou kulturně-historické památky a různé atrakce jako např. Tropicarium. Rychle rozvíjející se nedaleké město Győr Vás překvapí krásným centrem s pěší zónou a ZOO.

Ubytování:

Vybavenie a príslušenstvo chatky(40m2):  predsieň, 2x izba 2+1 (2 x TV):   12 m2      s LED TV a 12 m2 s LED TV, rádiom/MP3/CD, ventilátor, komplet zariadená kuchyňa s elektric. dvojplat. varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, drezom T+S vodou, chladničkou, stolom, rohovou lavicou a stoličkami, kúpeľňa s WC, sprchou T+S v.

Pred každou chatou je terasa so stolom a stoličkami - 9 m2.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz