English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Zámok u Grófa

Nitra


Zámok u Grófa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Příjemnou atmosféru dotváří i obrazová galerie díl mistra Vladimíra plachého. Život hotelu je koncipován tak, aby vyhovoval především manažerům a jejich obchodním partnerům. Pro naše klienty jsou k dispozici všechny druhy informační a komunikační techniky. Kromě konferencí, školení, firemních večírků organizujeme honitba, svatby, rodinné oslavy, degustace vín, koncerty.
Ubytování:Všechny pokoje a apartmány jsou zařízeny stylovým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV, ledničkou, WiFi připojením na internet.
Stravování:Hotelová restaurace nabízí zejména jídla české kuchyně se zaměřením na lovecké speciality ze zvěřiny. Samozřejmostí je podávání kvalitních vín s odbornými radami od zkušeného someliér. Snídaně jsou v ceně ubytování.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz