English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Nitriansky > Nitra > Penzion *** PKO Nitra

Penzion *** PKO Nitra

Nitra


Penzion *** PKO Nitra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion PKO Nitra se nachází v tichém prostředí v centru města pod Nitranským hradem. Za penzionem se nachází Městský park na Sihoti, jehož součástí je areál letního koupaliště a po pravé straně parku se nachází hokejový a fotbalový stadion.

Pro návštěvníky, zaměřených více na kulturu, je k dispozici Divadlo Andreje Bagara, které stojí asi 300 m od Penzionu PKO na náměstí, od kterého začíná pěší zóna. Tříhvězdičkový penzion nabízí svým zákazníkům kromě ubytování i celodenní stravu, v prostorách kavárny si mohou posedět u šálku dobré kávy, čaje či aperitivu nebo si zahrát hru bowling.

Na levé straně hlavní budovy PKO se nacházejí dvě bowlingové dráhy. Tímto mají návštěvníci možnost zahrát si hru, která má více než 100 miliónů hráčů na celém světě.

Penzión PKO Nitra poskytuje slevy pro skupinové rezervace:

Tato služba je platná pro skupiny od 15 do 65 osob.

Typ pokojů: 2,3 lůžkové

Cena: 15,-€ bez snídaně, nebo 18,-€ se snídaní. 

Možnost zajištění: polopenze, nebo plné penze

Ubytování:

Vybavení pokojů: televizor, koupelna se sprchou, WC na pokoji.

Stravování:

Restaurace nabízí polední menu, teplá jídla, švédské stoly. Kapacitu má 100 osob. Je v ní možnost pořádat svatby, promoce, rodinné oslavy. Restaurace disponuje salónikem a sálem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz