English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Toscana

Nitra


Penzion Toscana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Toscana se nachází ve čtvrti Zobor v Nitře, nedaleko městského parku. Najdete zde italskou restauraci a pizzerii podávající také pokrmy středomořské a slovenské kuchyně. Prostorné pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi funguje v celém areálu zdarma.

Součástí pokojů je také minibar a koupelna se sprchovým koutem. Klimatizace je k dispozici za příplatek.

Nitranský hrad a centrum města je vzdáleno 20 minut chůze. Penzion Toscana nabízí parkování zdarma a za 10 minut od něj dojdete k bazénu.

Umístění:

V bezprostřední blízkosti se nachází i městský park, vhodný na procházky na čerstvém vzduchu. Nachází se zde i množsví atrakcí pro vaše děti. Je zde k dispozici i dráha pro bruslaře a cyklisty. 5 minut chůze od penzionu se nachází Fotbalový a Hokejový stadion.

Ubytování:

Nově otevřený pensione TOSCANA nabízí dva třílůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a apartmá. Pokoje jsou klimatizované, prostorné s možností přistýlky nebo dětské postýlky. Jsou moderně a komfortně zařízené s veškerým příslušenstvím.
Každý pokoj má vlastní WC se sprchovým koutem, televizor, satelit, minibar. Ve všech pokojích je WIFI připojení.

Stravování:

Ristorante Pizzeria Toscana je nejstarší italskou pizzerií v Nitře. První provoz byla otevřena 8.8.1993 na Zobor. Od tehdy prošla celou řadou úprav a proměn až nakonec v lednu 2012 byly vybudovány vlastní prostory na Dolnozoborskej ulici naproti Zoborské škole. Od začátku bylo naším snem přinést obyvatelům Nitry chuť a vůni dalekého Itálie a mediteránské kuchyně, což se nám podařilo. Již přes 22 let jsme stabilní součástí gastronomie Nitry. Nabízíme široký výběr pizzy, těstovin, masových jídel, rybích specialit a dezertů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz