English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Nitriansky > Nitra > FUKAS Nitra

FUKAS Nitra

Nitra


FUKAS Nitra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Fukas Nitra - k dispozici je krásný 2-pokojový apartmán WILSON v úplném centru města Nitra, v jejím starém městě. Lokalita je zárukou skvělé dostupnosti do úplného centra města. Apartmán sídlí v cihlovém domě a poskytuje příjemné klimatické podmínky jako v horkých letních měsících tak iv zimě. Leží na břehu řeky Nitry.

Standard apartmánu WILSON odpovídá standardu "First Class". Jeho vybavení je laděno do klasických stylů i materiálů vyšší kvality. Apartmán WILSON je orientován na obě strany, pokoje poskytují výhled na řeku, kuchyň výhled do dvora. Kapacita apartmánu je 4 osoby. Manželská postel v ložnici poskytuje lůžka pro 2 osoby a roztahovací pohovka další 2 lůžka. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Jako v každém našem apartmánu, i zde je k dispozici káva a čaj.

Ubytování:

V apartmánu WILSON je manželská postel. Jako přistýlku je možné využít rozkládací pohovku v obývacím pokoji, která poskytne lůžko pro 1-2 osoby. Další přistýlky nejsou možné.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz