English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Nitriansky > Beladice > Park Hotel Tartuf

Park Hotel Tartuf

Beladice


Park Hotel Tartuf
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Park Hotel Tartuf je vzácným a jedinečným pokladem mezi zámečky na Slovensku a nachází v Pustochotárskom parku v areálu historického zámečku Beladice, který je zařazen v Seznamu slovenského kulturního dědictví. Nabízí různé ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi nebo kabelovým připojením na internet a bezplatné parkoviště.

Hotel se vyznačuje dlouhou historií a krásným okolím.

Ubytování:

Park Hotel Tartuf nabízí luxusní ubytování v kompletně zrekonstruovaných pokojích a apartmá v hotelu a oba sousední kostele, stejně jako v nedávno postaveném sousedním apartmánovém domě. Všechny pokoje v hotelu a kostele jsou s vlastní koupelnou, skládající se z jedné koupelnou nebo sprchou, minibarem, pracovním stolem, trezorem, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou a zdarma bezdrátový Wi-Fi připojením k internetu. Navíc, všechny pokoje jsou v kostele vybaveny nastavitelnou klimatizací. Celková kapacita hotelu Park Tartuf je 81 lůžek (Manor-house 21 lůžek, hotel 42 lůžek, obytný dům 18 lůžek) s 6 přistýlek.

Stravování:

Klimatizovaná restaurace s letní terasou se nachází v budově zámečku a její atmosféru dotváří nádherný pohled na okolní park. K Vaší pohodě určitě přispěje i netradiční výběr jídel a kvalitních značkových vín, který uspokojí i nejnáročnější gurmány.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz