English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Vendryně > Hotel Vitality

Hotel Vitality

Vendryně


Hotel Vitality
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pětipodlažní hotel Vitality nabízí komfortní ubytování ve 44 pokojích s kapacitou 84 lůžek, vč. přistýlek 130 míst.
Nabídka hotelových služeb:
pokojový servis, praní oděvů či čištění obuvi
podzemní garáže a parkoviště přímo před hotelem
veškeré hotelové prostory jsou bezbariérové a nekuřácké
internetové připojení (WiFi) v celém hotelovém komplexu
24 hod servis
směnárna
dětská postýlka k zapůjčení
úschovna zavazadel
úschovna a půjčovna sportovního vybavení
sportovní obchod
business služby (fax, print, copy)
zajištění kulturních a sportovních programů
připravíme Vám originální dárkové poukazy

Umístění:

Hotel Vitality se nachází v oblasti Těšínských Beskyd, které jsou jedinou lokalitou v ČR, kde dochází k prolínání tří kultur spřízněných slovanských národů. Těšínské Beskydy jsou oblíbeným výletním místem a jsou známé velmi dobře přístupnými turistickými trasami a jsou charakteristické množstvím přírodních a kulturních památek.

Ubytování:

Struktura pokojů:
35 dvoulůžkových pokojů (26 m2) - neobvykle prostorné pokoje svou velikostí a výbavou odpovídají standardu v 5* hotelu. Klienti určitě ocení designově zvolenou pohodlnou sedací soupravu, příjemné posezení, rozměrný pracovní stůl a prostorné postele vybavené antialergickou matrací. Komfortní koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem a klient se v ní bude cítit příjemně, a to nejen na první dojem.
Pokoje umístěné na jihovýchodní straně disponují rozměrným balkónem s výhledem na vrcholky Těšínských Beskyd
4 bezbariérové pokoje (26 m2) s propojením do pokoje asistenta - v hotelu je kladen velký důraz na přístupnost všech prostor pro vozíčkáře, která je dopracována do posledního detailu i co se týče bezbariérových pokojů. Zvláštností je možnost propojení do pokoje asistenta. Bezbariérový pokoj je jednolůžkový s možností přistýlky. Každý z těchto pokojů disponuje prostorným balkónem.
3 apartmá (82m2) - hotel nabízí prostorná apartmá s možností přistýlky. Luxusní apartmá se dvěma sedacími soupravami, pracovním stolem a netradičně dvěma prostornými balkóny je doplněné o komfortní koupelnu s vanou i sprchou s tropickým deštěm. Obývací část je oddělena od ložnice posuvnými dveřmi.
1 apartmá de Luxe je doplněné o minikuchyňku.
2 garsoniéry (40m2) - garsoniéra je vybavena účelným nábytkem a díky své velikosti 40m2 není ubytování v žádném případě méně komfortní či pohodlné.
Veškeré pokoje i prostory hotelu jsou bezbariérové a nekuřácké.
Pokoje jsou vybavené:
klimatizací, anti - alergickými matracemi, minibarem, trezorem, TV satelitem, telefonem, varným setem s konvicí.
Dítě do 5 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Možnost přistýlky na jednotlivé pokoje - 2 přistýlky pro dítě nebo 1 přistýlka pro dospělého.

Stravování:

Mezinárodní a moderní české pokrmy. Kromě restaurace hotel disponuje vlastní cukrárnou Café Maryša se vstupem na terasu, lobby barem a vinárnou. Připravíme pro Vás gastronomické akce na klič.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz